EA Sports z ogromną wpadką. Gracze mogli odpalić pełną wersję gry FIFA 23

EA Sports z ogromną wpadką. Gracze mogli odpalić pełną wersję gry FIFA 23

Do premiery FIFY 23 zostało niewiele czasu, ta pojawi się w sklepach pod koniec września, tymczasem niektórzy gracze zdołali uzyskać dostęp do pełnej wersji. Jest to wynik błędu.

Gracze z konsol Xbox korzystający z abonamentu EA Play, którzy brali udział w beta-testach FIFY 23 mogli przez pewien czas pobrać i zainstalować pełną wersję gry uzyskując dostęp do wszystkich funkcji. Było to przypadkowe udostępnienie tytułu, w wyniku którego dało radę odpalić m.in. tryb Ultimate Team. W rezultacie na Twitterze pojawiły się takie informacje, jak oceny piłkarzy, a nawet niezapowiedziane obecnie stroje Liverpoolu i Burnley. FIFA 23 pojawi się pod koniec września, więc Electronic Arts zakazuje publikowania informacji objętych prawem autorskim.

EA Sports zaliczyło wpadkę i udostępniło graczom z Xboxów, którzy posiadają EA Play pełną wersję FIFY 23 na miesiąc przed premierą.

Chodzi o screeny oraz filmiki z niewydanej jeszcze gry. Nie jest jasne, czy EA będzie w stanie cofnąć dostęp do części offline FIFY 23, użytkownicy nadal mają mieć dostęp do trybu kariery czy meczów offline. Podobno z części online nie da się już korzystać. FIFA 23 zostanie oficjalnie udostępniona 27 września, na trzy dni przed oficjalną premierą dla wszystkich wypadającą 30 września. Dotyczy to jednak osób, które zakupiły edycję specjalną tytułu.

Cóż wpadka EA Sport doprowadziła do ciekawego wycieku danych. Przede wszystkim karta Roberta Lewandowskiego zostanie oceniona na 91 z tempem na poziomie 75 i strzałami 91. Identyczne noty dostali Karim Benzema (91), Mbappe (91), Messi (91) czy De Bruyne (91). Byłego gwiazdora Realu Madryt a obecnie gracza Manchesteru United, Cristiano Ronaldo oceniono na 90. Istnieje opcja, iż nie są to ostateczne oceny i finalnie będą się one różnić. Cóż nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać do premiery FIFY 23 pod koniec września bieżącego roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA Sports z ogromną wpadką. Gracze mogli odpalić pełną wersję gry FIFA 23

 0