eFootball 2022 - aktualizacja będzie, ale naprawi tylko drobne błędy. Gracze znów rozczarowani

eFootball 2022 - aktualizacja będzie, ale naprawi tylko drobne błędy. Gracze znów rozczarowani

Można powiedzieć, że eFootball 2022 to niekończące się pasmo rozczarowań. Konami właśnie sprawiło graczom kolejne.

Japończycy zapowiedzieli, że wyczekiwana od premiery aktualizacja co prawda zostanie udostępniona w najbliższym czasie - a dokładnie 5 listopada - ale nie wprowadzi żadnych istotnych zmian do rozgrywki czy szaty wizualnej. Autorzy skupili się w niej na poprawieniu pomniejszych błędów. Aktualizacja została opatrzona numerem 0.9.1. Kiedy zobaczymy grę w wersji 1.0? Tego nie wiadomo, ale prawdopodobnie dojdzie do tego dopiero w przyszłym roku.

eFootball 2022 zapowiadaną od dawna aktualizację otrzyma 5 listopada, ale nie należy obiecywać sobie po niej zbyt wiele. Autorzy przyznają, że naprawi tylko pomniejsze błędy.

"eFootball 2022 v 0.9.1 zostanie wydany 5 listopada w wersji na PC i konsole" - czytamy w tweecie opublikowanym przez Konami. "Aktualizacja zaoferuje jedynie poprawki bugów, a szczegółowa lista zmian pojawi się na naszej stronie internetowej w dniu wydania". Gracze, których zniechęciła dotychczasowa forma gry, raczej nie zmienią zdania na jej temat po tej łatce. Pozostaje im czekać na poważniejszą aktualizację. Konami póki co nie zapowiedziało daty jej wydania.

Wiadomo natomiast, że Konami bije się w piersi, przeprasza graczy za to, w jakiej postaci zadebiutował eFootball 2022, i obiecuje dalszy, intensywny rozwój gry. Przypomnijmy, że najnowsza odsłona PES-a - rewolucyjna, bo jako pierwsza działająca w modelu free-to-play - ukazała się 30 września i z marszu została uznana za najgorzej oceniają produkcję w historii platformy Steam. Nie lepiej wygląda sytuacja eFootball 2022 w portalu Metacritic, gdzie średnia ocen (wersji pecetowej) wynosi 2,5/10. Gracze i recenzenci narzekają niemal na wszystko - począwszy od ospałego tempa rozgrywki, poprzez różnego rodzaju błędy w większości aspektów (te przynajmniej częściowo powinny zniknąć wraz z aktualizacją), a na szacie wizualnej skończywszy.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: eFootball 2022 - aktualizacja będzie, ale naprawi tylko drobne błędy. Gracze znów rozczarowani

 0