Już wiemy, jak wygląda eFootball 2022 w pełnej wersji. Koniec katastrofy?

Już wiemy, jak wygląda eFootball 2022 w pełnej wersji. Koniec katastrofy?

Konami zapowiedziało aktualizację do wersji 1.0.0 na przyszły tydzień, a teraz możemy zobaczyć eFootball 2022 w pełnej wersji na długim gameplayu.

eFootball 2022 doczeka się aktualizacji do wersji 1.0.0 w dn. 14 kwietnia, ale VideoGamesChronicle otrzymał dostęp do niej nieco wcześniej. Serwis nagrał i opublikował 85-minutowy fragment rozgrywki na YouTubie. Na tydzień przed aktualizacją możemy zobaczyć, jak w praktyce prezentują się zmiany zapowiedziane przez Konami. Pełna wersja eFootball 2022 miała się ukazać pod koniec ubiegłego roku, ale Japończycy przesunęli jej premierę na wiosnę. Czy warto było czekać te dodatkowe kilka miesięcy? Zobaczcie sami.

eFootball 2022 w przyszłym tygodniu doczeka się aktualizacji do wersji 1.0.0, ale już teraz możemy zobaczyć 85-minutowy gameplay z pełnej wersji gry.

Konami w aktualizacji do wersji 1.0.0 zawarło całe mnóstwo zmian. Spora ich część to poprawki błędów zgłaszanych od premiery przez graczy, ale nie zabrakło też poważniejszych nowinek, wpływających w dużym stopniu na gameplay. Przebudowano sterowanie obroną, mechanikę dryblingu, mechanikę podań, a także wprowadzono dodatkowe trajektorie lotu piłki. Wprowadzono dwa nowe rodzaje zagrań: wywoływanie presji oraz oszałamiające podanie. Pojawiły się dodatkowe opcje w planie gry. Japończycy ulepszyli też łączność w module sieciowym. Nie zabrakło także nowego trybu rozgrywki. To zapowiadany od dawna Dream Team, czyli odpowiednik konkurencyjnego FIFA Ultimate Team, w którym będziemy budować własną drużynę marzeń i grać nią przez sieć.

Czy to wszystko sprawi, że eFootball 2022 na nowo zainteresuje fanów? Przypomnijmy, że gra ukazała się 30 września i szybko zyskała niechlubne miano jednej z najgorszych w historii. Nie potrzebowała wiele czasu, by dotrzeć na sam szczyt zestawienia najgorzej ocenianych tytułów w historii Steama. Jednak Konami nie poddaje się i zamierza rozwijać swoją grę piłkarską. W przyszłości możemy spodziewać się kolejnych poprawek, zmian w balansie oraz nowej zawartości. Na tę chwilę eFootball 2022 jest dostępny za darmo i tak pozostanie. Płatne będą jedynie dodatki, które ukażą się w przyszłości. W tym moduł single player, nad którym twórcy wciąż pracują.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Już wiemy, jak wygląda eFootball 2022 w pełnej wersji. Koniec katastrofy?

 0