Far Cry 6 - Ubisoft dodał część nowego DLC... przez pomyłkę. Trwa usuwanie

Far Cry 6 - Ubisoft dodał część nowego DLC... przez pomyłkę. Trwa usuwanie

Gracze przeważnie narzekają, że wielu twórców po stworzeniu gry dzieli ją, aby następnie pomniejsze fragmenty sprzedawać jako DLC. Ubisoft zrobił coś innego.

Autorzy Far Cry 6 udostępnili misję Dani & Danny vs Everybody, w której pojawia się popularny aktor Danny Trejo ("Maczeta", "Od zmierzchu do świtu", "Desperado"). Gracze ucieszyli się z miłej niespodzianki, po czym okazało się, że zadanie trafiło do gry przez pomyłkę. Raz, że to część DLC, które trafi do sprzedaży za jakiś czas, a dwa, że nie jest jeszcze ukończone. Ubisoft usuwa je wraz z najnowszą aktualizacją.

Far Cry 6 wzbogacił się o dodatkową misję, w której pojawia się popularny aktor Danny Trejo, ale okazało się, że to pomyłka. Ubisoft przeprasza za zamieszanie i usuwa zawartość z gry. Za jakiś czas zostanie wydane oficjalnie, jako bezpłatne DLC.

"Misja Dani & Danny vs Everybody dopiero powstaje i przedwcześnie trafiła do gry. Pracujemy nad usunięciem jej i nie możemy się doczekać, kiedy gracze sprawdzą ostateczną wersję. Przepraszamy za zamieszanie, które wywołaliśmy. Wkrótce przedstawimy nowe informacje na ten temat" - czytamy na profilu Far Cry 6 na Twitterze. Jeśli dowiadujecie się o dodatkowej misji dopiero teraz, prawdopodobnie nie będziecie już mieli okazji sprawdzenia jej przedpremierowo. Jednak możecie obejrzeć jeden z gameplayów nagranych i opublikowanych przez graczy. Na przykład ten:

Wydana przez Ubisoft aktualizacja nie tylko usuwa przedwcześnie udostępnioną misję, ale także dodaje szereg nowych treści, w tym m.in. codzienne i tygodniowe wyzwanie, a także operację specjalną o nazwie Los Tres Santos. Niewykluczone, że DLC z Danny'm Trejo zostanie udostępnione w najbliższym czasie (w gameplayach wygląda na bliskie ukończenia). W późniejszym okresie gra otrzyma też dodatki inspirowane filmem "Rambo" czy serialem "Stranger Things". Wszystkie z nich będą darmowe.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Far Cry 6 - Ubisoft dodał część nowego DLC... przez pomyłkę. Trwa usuwanie

 0