FIFA 20 odnosi pierwszy sukces. W produkcję zagrało 10 milionów graczy

FIFA 20 odnosi pierwszy sukces. W produkcję zagrało 10 milionów graczy

FIFA 20 zadebiutowała pod koniec września i spotkała się z mieszanymi ocenami. Podczas gdy jedna grupa osób jest zadowolona z wprowadzonych przez EA Sports zmian tak druga twierdzi, że w rzeczywistości mamy do czynienia wyłącznie z ulepszoną FIFĄ 19, za którą nie warto płacić niemałej kwoty pieniędzy. Mimo tego okazuje się, że gra zdołała spotkać się ze sporym zainteresowaniem społeczności, a dotychczas odpaliło ją aż 10 milionów graczy na całym świecie, co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę fakt, że grę udostępniono wąskiemu gronu w okolicach 20 września. Łącznie w najnowszej kopance Elektroników rozegrano aż 450 mln meczów zaś w przypadku trybu Ultimate Team ilość ta wynosi ponad 272 mln meczów i 138 milionów spotkań w dostępnym w FUT trybie Disivion Rivals.

W FIFĘ 20 zagrało już 10 milionów graczy.

Tutaj jednocześnie należy zaznaczyć, że wynik nie jest równoznaczny z ilością sprzedanych egzemplarzy, ponieważ FIFE 20 trafiła także do usług abonamentowych Origin Access oraz EA Access. W celu uczczenia tej chwili deweloperzy podarowali wszystkim użytkownikom trybu Volta 8 tysięcy monet, które wykorzystamy do kupna przedmiotów dla swojej postaci. Aby dostać przytoczony bonus musimy odpalić nowy tryb do maksymalnie 17 października do godziny 20:00 czasu polskiego. Niestety sama FIFA 20 nie ustrzegła się problemów występujących zaraz po oficjalnym debiucie. Gracze skarżyli się, chociażby na problemy występujące w trybie kariery gdzie sztuczna inteligencja nie wystawiała najlepszych składów drużyn, przez co toczone pojedynki były dość łatwe.

FIFA 20 odnosi pierwszy sukces. W produkcję zagrało 10 milionów graczy FIFA 20 – recenzja

Ostatnio EA musiało też mierzyć się z problemem wycieku danych, który był obecny podczas rejestracji do wydarzenia FIFA Global Series. W praktyce każdy, kto próbował zarejestrować się na podanej przez organizatora stronie widział dane ludzi rejestrujących się wcześniej. Wśród szczegółów znajdują się, chociażby adresy e-mail, daty urodzenia, miejsca zamieszkania czy nazwy kont. Warto podkreślić, że wśród poszkodowanych znalazło się wielu profesjonalnych zawodników ze sceny FIFY. Ogółem do sieci miały przedostać się dane 1600 osób.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 20 odnosi pierwszy sukces. W produkcję zagrało 10 milionów graczy

 0