FIFA 23 za 29 groszy w Epic Games Store. Platforma potwierdza błąd cenowy, co z zamówieniami?

FIFA 23 za 29 groszy w Epic Games Store. Platforma potwierdza błąd cenowy, co z zamówieniami?

FIFA 23 to najnowsza i zarazem ostatnia odsłona popularnej marki Electronic Arts, która od przyszłego roku ze względu na brak licencji będzie wydawana pod nazwą EA Sports FC. Epic Games Store i EA "przygotowali" dla graczy wyśmienitą okazję zgarnięcia gry praktycznie za bezcen.

Łowcy okazji, którzy polują perełki na platformach z grami takich jak Steam czy Epic Games Store trafili na wyśmienitą okazję. Według informacji serwisu The Gamer FIFA 23 była dostępna w Epic Games Store praktycznie za bezcen, a dokładniej jedyne 29 groszy. Trzeba przyznać, że to świetna "promocja" jak na tytuł, którego standardowe wydanie kosztuje 299,99 złotych. Oczywiście mieliśmy do czynienia z błędem cenowym naprawionym już zresztą przez EPGS i aktualnie za grę zapłacimy tam 299 zł. Co dalej z zamówieniami, bo przecież z pewnością ktoś zdołał złożyć preoder i zapłacić? Zazwyczaj w takich sytuacjach firma przyznaje się do błędu i anuluje zamówienia, zwracając pieniądze, jednak nie tym razem.

FIFA 23 była dostępna w Epic Games Store za 29 gorszy. Jest to wynik błędu, jednak sklep zamierza zrealizować zamówienia złożone po tak niskiej cenie.

FIFA 23 błąd cenowy

Epic oraz EA wyszli przed szereg konkurentów i pozytywnie zaskoczyli graczy. W e-mailu wysłanym do użytkowników zapewniono, iż mimo wpadki i strzeleniu nieoczekiwanego gola do własnej bramki będą honorowane zamówienia po cenie 0,063 USD. Liczba osób, którym udało się zdobyć grę za tak niewielkie pieniądze, nie została ujawniona. "Zdobyliśmy całkiem spektakularnego gola samobójczego, gdy nieumyślnie zaoferowaliśmy zakup gry FIFA 23 w przedsprzedaży w sklepie Epic Games Store po niewłaściwej cenie. Chcieliśmy poinformować, że będziemy honorować wszystkie preodery zakupione w tej cenie" – napisano w wiadomości. Fajnie, że Electronic Arts razem z Epic Games podeszli do sprawy z założenia, że za błąd się płaci.

FIFA 23 nie wnosi rewolucyjnych nowości, a największą zmianę odczują posiadacze komputerów ze względu na wprowadzenie nowej wersji technologii Hypermotion2 udostępnionej w zeszłym roku wyłącznie na PS5 i Xbox Series X/S, która wykorzystuje 6000 nowych animacji oraz usprawnia inteligencję piłkarzy. Do tego cross-play umożliwiający granie z graczami z innych urządzeń. W FIFE 23 wspólnie zagrają użytkownicy PC, Google Stadia i konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. FIFA 23 zadebiutuje 30 września 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 23 za 29 groszy w Epic Games Store. Platforma potwierdza błąd cenowy, co z zamówieniami?

 0