Football Manager 2022 i New World udostępnione za darmo na Steamie

Football Manager 2022 i New World udostępnione za darmo na Steamie

Jeśli nie macie pomysłu na nadchodzący weekend, powinniście się zainteresować propozycją przygotowaną przez Steam we współpracy z Amazonem i SEG-ą.

Od dzisiaj aż do końca weekendu - a dokładnie do 11 kwietnia, do godz. 19:00 - możecie bawić się zupełnie za darmo przy dwóch grach: Football Manager 2022 oraz New World. Już teraz możecie dodać je do swoich bibliotek i bawić się bez ograniczeń aż do zakończenia darmowego okresu. Po tym czasie tytuły znikną z waszych bibliotek, ale jeśli wam się spodobają, pełne wersje kupicie obecnie w promocyjnych cenach: Football Managera 2022 za 133,99 zł, a New World za 85,79 zł (albo Deluxe Edition za 107,88 zł). Jeśli się na to zdecydujecie, będziecie mogli kontynuować zabawę w momencie, w którym przerwaliście darmowe testy - wszystkie postępy zostaną zachowane.

Od dziś aż do 11 kwietnia, do godz. 19:00, zagracie na Steamie za darmo w Football Managera 2022 oraz w New World.

Football Manager 2022 to gra, której nie trzeba chyba szerzej przedstawiać. Kultowy menadżer piłkarski w najnowszej odsłonie daje możliwość poprowadzenia dowolnego klubu z aż 123 lig z całego świata. W najnowszej edycji studio Sports Interactive wprowadziło szereg nowinek, takich jak możliwość tworzenia własnych paneli ze statystykami, dodatkowe animacje zawodników w silniku meczowym, zupełnie nowa pozycja boiskowa (cofnięty środkowy obrońca), rozszerzony sposób prezentacji ostatniego dnia okienka transferowego czy rozbudowane relacje z członkami sztabu trenerskiego.

New World to z kolei długo wyczekiwane MMORPG od Amazon Games, które w ostatnich miesiącach regularnie występowało wśród najchętniej ogrywanych tytułów na Steamie. W grze przenosimy się na fantastyczną wyspę Aeternum, gdzie zaczynamy swoją przygodę, nie mając grosza przy duszy. Jednak już wkrótce po trafieniu na brzeg rzucimy się w wir eksploracji zróżnicowanych lokacji, wykonywania questów, poznawania historii oraz toczenia walk, w których wykorzystamy broń białą, artylerię oraz magię.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Football Manager 2022 i New World udostępnione za darmo na Steamie

 0