Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 - oficjalne rendery prezentują nowe składane smartfony Samsunga

Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 - oficjalne rendery prezentują nowe składane smartfony Samsunga

Składane telefony Samsunga na 2021 rok zostały ujawnione w nowym przecieku, który pokazuje rendery prasowe zarówno Galaxy Z Fold 3, jak i Galaxy Z Flip 3. Obu smartfonów spodziewamy się na sierpniowej konferencji Unpacked koreańskiego giganta. Źródłem przecieku jest nie kto inny, jak Evan Blass (znany na Twitterze jako @evleaks), który od lat uznawany jest za jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł na rynku mobilnym, więc raczej mało prawdopodobne jest, że to zwykły fake (o ile on sam nie został zrobiony w konia). Blass opublikował grafiki na Twitterze z dodatkową informacją, że Z Fold 3 jest „zdecydowanie kompatybilny z S-Pen”.

Składane telefony Samsunga na 2021 rok zostały ujawnione w nowym przecieku, który pokazuje rendery prasowe zarówno Galaxy Z Fold 3, jak i Galaxy Z Flip 3.

Pierwszy render ujawniony przez Blassa nie zdradza zbyt wiele na temat designu większego składaka, biorąc pod uwagę, że pokazuje wnętrze urządzenia (które wygląda bardzo podobnie do zeszłorocznego Z Fold 2). Drugie zamieszczone zdjęcie pokazuje odchudzony moduł aparatu i nowy rysik S Pen „Fold Edition”, który pomoże wyróżnić się nowemu składanemu smartfonowi i potencjalnie zastąpi telefon Samsung Galaxy Note, który dotychczas głównie kojarzył się z wykorzystaniem rysika. Z drugiej strony Galaxy Z Flip 3 doczekał się zdecydowanie większych zmian w ramach wyglądu. Spodziewać możemy się więc składaka z większym zewnętrznym wyświetlaczem i dwukolorową obudową (czarny pasek dla pionowo ułożonych aparatów, które przypominają odnowiony projekt Galaxy S21 z początku tego roku).

Exynos 2200 z GPU AMD nie tylko dla smartfonów Samsunga? SoC może trafić do urządzeń innych firm

Wyciek ujawnia również, że Samsung wydaje się liczyć Z Flip i jego wariant 5G, Z Flip 5G, jako oddzielne iteracje telefonu, co pozwala mu nazwać najnowszy model pionowego składanego telefonu Z Flip 3 – dopasowując numerację tego modelu do Z Fold 3. Oczywiście, po obu smartfonach spodziewać można się także high-endowej specyfikacji (w szczególności po Fold) oraz zawrotnych cen, choć ostatnie plotki sugerowały, że tegoroczna generacja składanych telefonów Samsunga może być bardziej przystępna cenowo, co oczywiście nie oznacza, że będzie tania i urządzenia będą w zasięgu zwykłego Kowalskiego.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 - oficjalne rendery prezentują nowe składane smartfony Samsunga

 0