Gamewarez prezentuje pufy dla graczy z serii X-Ray

Gamewarez prezentuje pufy dla graczy z serii X-Ray

Powstała w 2017 roku marka Gamewarez oferująca różne produkty dla graczy zaprezentowała modele X-Ray z serii Classic Bean Bag. Są to pufy, które mogą zastąpić tradycyjne fotele dla graczy.

Modele X-Ray z serii Classic Bean Bag zawierają unikatowy nadruk rentgenowski czy motyw przedstawiający kontroler, który kojarzy nam się z graniem. Pierwszy z pewnością pomoże przyciągnąć uwagę innych, a także się wyróżnić. Producent twierdzi, że pufy gamingowe zapewniają komfort podczas wielogodzinnych sesji przy komputerze ze względu na stabilne oparcie czy specjalną fakturę. Pufy sprawdzą się również podczas oglądania telewizji. Dzięki specjalnej powierzchni i użyciu poliestru Classic Beanbag są dość wytrzymałe oraz łatwe w czyszczeniu, dzięki temu mogą być używane na świeżym powietrzu.

Nowe modele X-Ray z serii Classic Beanbag zawierają unikatowy nadruk rentgenowski czy motyw przedstawiający kontroler, który kojarzy nam się z graniem.

Pufa zawiera ponadto kieszeń boczną na różne rzeczy np. przekąski czy sprzęt. Nie zapomniano o zintegrowanym uchwycie na słuchawki. Modele X-Ray są teraz dostępne pojedynczo za 109,90 EUR (129,90 EUR sugerowana cena detaliczna) oraz w pakiecie za 119,89 EUR (159,90 EUR sugerowana cena detaliczna). Wszystkie produkty kupimy w oficjalnym sklepie producenta, który przewidział rabaty z okazji Czarnego Piątku. To jednak nie wszystko, co możemy kupić w Gamewarez, który ma różne oferty. Na liście są, chociażby siedziska z serii Morph, które powinny przypaść do gustu nie tylko graczom.

Gamewarez prezentuje pufy dla graczy z serii X-Ray

Na liście sklepu są jeszcze np. poduszki czy kubki z różnymi motywami. Wszystkie oferty znajdziemy pod tym linkiem. Czarny Piątek to idealna pora na zrobienie zakupów w satysfakcjonujących nas cenach. O Black Friday na Allegro trwającym do poniedziałku 29 listopada (Cyber Monday) piszemy w oddzielnym artykule. Jeśli chodzi o ciekawe okazje to taniej możemy nabyć m.in. telewizor 65" LG OLED 65BX3 za 5499 zł. (przecena z 6399 zł). Oprócz tego nabyć możesz zestaw Surface PRO7 z klawiaturą i pakietem Office M365 za 2999 zł (przecena z 4799 zł).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gamewarez prezentuje pufy dla graczy z serii X-Ray

 0