Genesis Neon 600 RGB White - gamingowy headset w szykownej bieli

Genesis Neon 600 RGB White - gamingowy headset w szykownej bieli

Genesis Neon 600 RGB White to zestaw słuchawkowy dla graczy. Posiada on mechanizm automatycznie dopasowujący headset do głowy użytkownika. Nie zabrakło też iluminacji RGB, która rozświetla muszle i nie wymaga instalacji oprogramowania.

Headset Genesis Neon 600 RGB White to ubrany w białe szaty, dostępny już model Neon 600 RGB. Gracze mogą więc liczyć na mechanizm, który w pełni automatycznie dostosowuje słuchawki do ich głów oraz na obszyte ekoskórą piankowe nauszniki. Jest też podświetlenie RGB. Wybór jednego z dziewięciu kolorów umożliwia przycisk umiejscowiony na muszli. Nie zabrakło również regulacji głośności pokrętłem umieszczonym na jednej ze słuchawek. W przypadku Genesis Neon 600 RGB White dźwięk jest generowany poprzez przetworniki o średnicy 50 milimetrów.

Genesis Neon 600 RGB White to zestaw słuchawkowy dla graczy. Posiada on mechanizm automatycznie dopasowujący headset do głowy użytkownika.

Genesis Neon 600 RGB White - gamingowy headset w szykownej bieli

Komunikację zapewnia zintegrowany, dookólny mikrofon umieszczony na elastycznym ramieniu. Urządzenie posiada wtyczki mini-jack 3,5 mm. Zasilanie jest z kolei dostarczane za pomocą interfejsu USB. Przewody o długości 2,3 metra są zabezpieczone oplotem. Osoby, które chciałyby zaopatrzyć się w biały wariant headsetu, będą musiały poczekać kilka dni, aż dotrze on na sklepowe półki. Sugerowana cena detaliczna została ustalona na około 179 złotych.

Z innej propozycji słuchawek Genesis warto wymienić model Neon 750 RGB. Został on wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki, a w komplecie znajduje się także podświetlenie RGB Prismo. Korzystając z niego użytkownik może przełączać się pomiędzy dostępnymi nastawami iluminacji, zmienić głośność czy też wyciszyć dookólny mikrofon. W Genesis Neon 750 RGB jest on odłączany.

Specyfikacja techniczna Genesis Neon 600 RGB White:

  • typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
  • przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • impedancja: 32 Ohm
  • dynamika: 108 dB
  • mikrofon: czułość: -48 dB / pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz
  • interfejs: 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy) / 1 x USB (zasilanie)
  • przewód: tekstylny o długości 2,3 metra

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Neon 600 RGB White - gamingowy headset w szykownej bieli

 0