Genesis Neon 750 RGB White - słuchawki dla fanów bieli

Genesis Neon 750 RGB White - słuchawki dla fanów bieli

Słuchawki Genesis Neon 750 RGB debiutują w nowej odsłonie - białej. Model 750 RGB White. Nie zabrakło również iluminacji, która przełamuje biel i pozwala na personalizację.

Headset Genesis Neon 750 RGB White to model wokółuszny. Skąpana w bieli konstrukcja ma być wykonana z materiałów premium. Producent deklaruje użycie wysokiej jakości skóry, którą pokryto pałąk oraz regulowane w osi pionowej muszle. Z kolei przewody zabezpieczono dyskretnym oplotem, który ma chronić przed uszkodzeniami, jednocześnie zapewniając wysoką elastyczność. Słuchawki Genesis Neon 750 RGB White legitymują się przetwornikami o średnicy 50 milimetrów. Jest też dookólny mikrofon osadzony na elastycznym ramieniu, które w razie potrzeby można zdemontować.

Słuchawki Genesis Neon 750 RGB White legitymują się przetwornikami o średnicy 50 milimetrów.

Genesis Neon 750 RGB White - słuchawki dla fanów bieli

Zlokalizowany na przewodzie pilot pozwala na wyciszenie mikrofonu, a także na zmianę ustawień iluminacji. Producent zastosował charakterystyczne dla marki podświetlenie RGB Prismo rozświetlające obie muszle. Z komputerem słuchawki łączą się za pomocą przewodu mini-jack 3,5 mm. W standardzie jest 4-polowa wtyczka, którą znajdujący się w komplecie adapter rozgałęzia na dwie 3-polowe. Zasilanie jest z kolei dostarczane poprzez przewód USB. Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB trafią do sklepów jeszcze w tym miesiącu, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 229 złotych.

Z innych słuchawek Genesis warto wymienić model Neon 600 RGB. Komunikację zapewnia zintegrowany, dookólny mikrofon umieszczony na elastycznym ramieniu. Urządzenie posiada wtyczki mini-jack 3,5 mm. Zasilanie jest z kolei dostarczane za pomocą interfejsu USB. Przewody o długości 2,3 metra są zabezpieczone oplotem. Osoby, które chciałyby zaopatrzyć się w biały wariant headsetu, będą musiały poczekać kilka dni, aż dotrze on na sklepowe półki. Sugerowana cena detaliczna została ustalona na około 179 złotych.

Dane techniczne Genesis Neon 750 RGB White:

  • typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
  • przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • impedancja: 32 Ohm
  • dynamika: 106 dB
  • mikrofon: czułość: -42 dB / pasmo przenoszenia: 100 Hz - 16 kHz
  • interfejs: 1 x mini-jack 3,5 mm (4-polowy) lub 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy) / 1 x USB (zasilanie)
  • przewód: tekstylny o długości 2,7 metra (1,5 m + 1,2 m adapter)

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Neon 750 RGB White - słuchawki dla fanów bieli

 0