Genesis partnerem technologicznym Poznań Game Arena 2022 - KONKURS!

Genesis partnerem technologicznym Poznań Game Arena 2022 - KONKURS!

Marka Genesis znana m.in. z gamingowych akcesoriów i peryferiów komputerowych została partnerem technologicznym tegorocznych targów PGA. To już 10. raz, gdy Genesis weźmie udział w poznańskiej imprezie dla graczy.

Genesis wystawi stanowisko o łącznej powierzchni aż 260 m². Będzie można je odwiedzić w Hali 7A. Producent potwierdził już, że barwy Genesis reprezentować będą znani influencerzy i przyjaciele marki, w tym m.in. Pavel, Bladii czy Cyfer. Producent zapewnia liczne atrakcje na swoim stoisku. Można liczyć na premiery sprzętu czy konkursy z nagrodami. Ponadto chętni będą mogli skorzystać z bogato wyposażonego pokoju gracza oraz ze specjalnych stref rozrywki.

Do Poznań Game Arena 2022 zostało niewiele czasu. Weź z tej okazji udział w konkursie i zgarnij nagrody!

 

Marka Genesis jest również sponsorem tytularnym PGA Genesis Cosplay Show 2022. To prestiżowa rywalizacja 20 finalistów konkursu na najlepszy strój postaci z gry, filmu lub szeroko pojętej popkultury. Konkurs od 2014 roku stanowi nieodłączny element targów i za każdym razem przyciąga sporą grupę fanów. Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7 - 9 października.

Konkurs

Konkurs!

W oczekiwaniu na Poznań Game Arena iiyama oraz Genesis wspólnie przygotowali konkurs, w którym do wygrania jest gamingowy monitor iiyama G-Master G2470HSU Red Eagle, myszka Genesis Krypton 750 oraz taśma LED TP-Link. Szczegóły odnośnie tego wydarzenia poznacie na głównym fanpage'u iiyama na Facebooku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis partnerem technologicznym Poznań Game Arena 2022 - KONKURS!

 0