Ghost Recon Frontline - Ubisoft zapowiada nową odsłonę na 20-lecie serii

Ghost Recon Frontline - Ubisoft zapowiada nową odsłonę na 20-lecie serii

Ubisoft z okazji 20 rocznicy istnienia serii Ghost Recon zapowiedział nową grę opartą na darmowym modelu dystrybucji, która skupia się na wieloosobowych potyczkach PvP.

Ghost Recon Frontline oparty na modelu free-to-play oferuje rozgrywkę dla ponad 100 graczy, a także rozgrywkę PvP. Konflikt zbrojny rozgrywa się na otwartej mapie Drakemoor Island z wysokimi górami czy pustyniami oraz stale zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Drużyny są tworzone w oparciu o zaawansowany system klas, z kolei w przypadku gdy zbierzemy ekipę musimy wykonać powierzone nam zadanie. Celem głównego wariantu Expedition jest zdobycie materiałów wywiadowczych, a następnie ucieczka z lokacji na pokładzie helikoptera. Problem jednak w tym, że gdy już znajdziemy interesujące dane, to wszyscy uczestnicy rozgrywki zostaną o tym fakcie powiadomieni. Mecz ukończymy na dwa sposoby - znajdując wspomniane dane lub czekając aż zrobi to wróg i później eliminując go podczas ewakuacji.

Ghost Recon Frontline to najnowsza odsłona serii oparta na modelu free-to-play i potyczkach PvP.

W tym trybie przewidziano udział ponad 100 osób podzielonych na trzyosobowe drużyny. To główny wariant rozgrywki, aczkolwiek deweloperzy potwierdzili, iż w przyszłości produkcja będzie wzbogacona o kolejne tryby, mapy, bronie czy inne usprawnienia. Ubisoft przewidział zamknięte testy dla ludzi, którzy zarejestrują się na stronie i zostaną zakwalifikowani do zabawy w dniach od 14 do 21 października 2021 roku. Beta odbędzie się wyłącznie na PC i obejmie kilka krajów europejskich. Warto wspomnieć, że gracze mogą zaprosić do testów maksymalnie pięciu znajomych. Docelowo Ghost Recon Frontline trafi w 2022 roku na komputery, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5, Stadia i Luna. W każdym przypadku dostępna będzie rozgrywka międzyplatformowa.

Ubisoft świętując 20-lecie Ghost Recon rozdaje za darmo grę z 2001 roku, której historię osadzono w Rosji gdzie władzę przejeli ultra nacjonalistyczni politycy pragnący przywrócić dawny porządek tzw. Żelazną Kurtynę. Powoduje to konflikt Rosji z NATO w konsekwencji w stan gotowości zostają postawione w tym grupa The Ghosts, nad którą kontrolę przejmuje gracz. Ogółem marka francuskiego wydawcy doczekała się wielu części, z czego najnowszy Ghost Recon: Breakpoint zadebiutował w 2019 roku.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ghost Recon Frontline - Ubisoft zapowiada nową odsłonę na 20-lecie serii

 0