Poznaliśmy następną darmową grę w Epic Games Store

Poznaliśmy następną darmową grę w Epic Games Store

Poznaliśmy grę, która w przyszłym tygodniu zostanie udostępniona za darmo w Epic Games Store i jest to propozycja skierowana do fanów symulatorów lubiących składać komputery.

PC Building Simulator, bo o nim tu mowa będzie dostępny w Epic Games Store od najbliższego czwartku 7 do 14 października 2021 roku. Jest to jedyna produkcja, którą w tym okresie przypiszemy do konta, aczkolwiek istnieje szansa, że platforma zdradzi dodatkowy tytuł przed zmianą obecnej oferty. Za powstanie PC Building Simulator odpowiada studio Claudiu, z kolei rozgrywka skupia się na budowaniu komputerów z zamawianych wcześniej części. Do naszej dyspozycji zostają więc oddane obudowy, procesory, karty graficzne, pamięci RAM, dyski twarde czy chłodzenie. Wszystko składany w odpowiedniej kolejności i podłączamy kablami, a następnie testujemy dostępnym oprogramowaniem.

PC Building Simulator będzie dostępny za darmo w Epic Games Store od 7 do 14 października 2021 roku.

W grze nie brakuje faktycznie istniejących podzespołów pochodzących od Intela, AMD, NVIDII, CoolerMaster, BenQ, be quiet, ASUSA, ASRocka, Arctica czy Corsaira co dodaje całości smaczku. Produkcja niewątpliwie przyda się początkującym użytkownikom komputerów, którzy chcą je składać na własną rękę i zdobyć odpowiednią wiedzę. Warto wspomnieć, że PC Building Simulator odniósł spory sukces, notując ponad 650 000 pobrań demo w wersji "pre-alfa". Gra trafiła do sprzedaży w 2019 na PC i konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Aktualnie Epic Games Store oferuje bezpłatnie grę Europa Universalis IV od Paradox Development Studio.

W polegającej na budowie imperium grze Europa Universalis IV możemy pokierować wybranym narodem na przestrzeni dziejów, przekształcając swoje państwo w globalną potęgę. Produkcja dostała nowe narzędzie handlu wprowadzające szereg opcji typowych dla dawnych imperiów kupieckich, dzięki czemu możemy opanować kluczowe szlaki handlowe, kierując bogactwa z całego świata wprost do nas. Do tego nowy system władzy monarchy, w którym podejmowane przez nas wybory i decyzje zależą od kalibru osoby znajdującej się u steru rządów, co wpływa bezpośrednio na rozgrywkę.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy następną darmową grę w Epic Games Store

 0