God of War na PC najlepiej ocenianą grą Sony w historii platformy Steam

God of War na PC najlepiej ocenianą grą Sony w historii platformy Steam

Decyzja Sony o przenoszeniu kolejnych exclusive'ów z PlayStation na PC była strzałem w dziesiątkę.

Oczywiście chwalić należy nie tylko samą zmianę polityki, ale także wykonanie. Zespoły odpowiedzialne za przeniesienie gier z PlayStation 4 i PlayStation 5 na komputery osobiste robią to w sposób najlepszy z możliwych. Doskonałym dowodem na to jest wydany w ubiegłym tygodniu God of War, który na pecetach wygląda i działa świetnie. Docenili to między innymi użytkownicy Steama. Pecetowy God of War to najlepiej oceniana produkcja Sony w historii tej platformy. Do tej pory ponad 9 tys. osób wystawiło jej recenzję, z czego 97 proc. pozytywną.

God of War spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród pecetowców. To najlepiej oceniana gra Sony w historii platformy Steam.

Już poprzednie porty Sony były oceniane bardzo dobrze przez użytkowników Steama. Horizon: Zero Dawn cieszy się 84 proc. pozytywnych opinii, Death Stranding - 92 proc., Days Gone - 93 proc. (gra zdobyła o wiele lepsze noty w wersji na PC niż pierwowzór z PlayStation 4), a Detroit: Become Human - 94 proc. Tak więc kolejne konwersje w przyszłości są więcej niż pewne. Prawdopodobnie zawsze exclusive'y z PlayStation będą trafiały na PC z pewnym opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale. Szczególnie, że zawsze (przynajmniej jak dotąd) otrzymujemy dopracowany w każdym calu produkt.

Gracz już zastanawiają się, która gra z PlayStation 4 i PlayStation 5 zawita na komputerach jako kolejna. Lista potencjalnych tytułów jest dosyć długa. Spekuluje się, że pecetowcy w bliższej lub nieco dalszej przyszłości zagrają w takie przeboje, jak Ghost of Tsushima, Spider-Man, Sackboy: Wielka Przygoda, Returnal czy Ratchet & Clank: Rift Apart. Sony potwierdziło już, że zaplanowana na 28 stycznia Uncharted: Legacy of Thieves Collection trafi najpierw na PlayStation 5, ale później zostanie przeniesiona na PC (jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War na PC najlepiej ocenianą grą Sony w historii platformy Steam

 0