Google oficjalnie prezentuje zegarek Pixel Watch na wideo

Google oficjalnie prezentuje zegarek Pixel Watch na wideo

W serwisie YouTube pojawiła się oficjalna prezentacja nowego zegarka od Google o nazwie Pixel Watch. Urządzenie będzie dostępne w wielu różnych kolorach. Bardzo możliwe, że Google przygotowuje kilka wariantów różniących się wielkością. Mówi się, że Pixel Watch napędzać będzie stary już procesor Exynos 9110. Plotki wskazują na cenę startową w wysokości 350 dolarów.

Długo wyczekiwany zegarek od Google'a można teraz zobaczyć na oficjalnej prezentacji wideo w serwisie YouTube. Pixel Watch ma stanowić konkurencję dla propozycji od Apple. Urządzenia obu marek różnią się jednak znacząco nie tylko wyglądem, ale również zastosowanymi podzespołami. Potwierdziły się krążące od jakiegoś czasu pogłoski, mówiące, że smartwatch od Google'a będzie oferowany w różnych wersjach kolorystycznych z czarną, srebrną oraz złotą obudową. Do tego dochodzą jeszcze różne kolory opasek, a te - jak wynika z wideo - mają gładko i bezproblemowo przyczepiać się do samego zegarka. Mówi się również, że Pixel Watch będzie dostępny w kilku wersjach różniących się wielkością.

Google Pixel Watch został zaprezentowany na wideo. Zegarek będzie dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i najpewniej w różnych rozmiarach. Urządzenie ma chronić szkło Gorilla Glass.

Jeśli chodzi o sam wyświetlacz, to ten wygląda naprawdę interesująco. Widać, że jest on mocno zagięty, co daje efekt kompletnej bezramkowości. W rzeczywistości spodziewamy się jednak, że ramki będą obecne, a sam ekran będzie kończył się dużo wcześniej. Niestety Google widocznie nie chciał zdradzać, gdzie dokładnie. Nie zaprezentowano bowiem żadnej aplikacji, ani elementów interfejsu użytkownika, które mogłoby pokazać prawdziwą wielkość wyświetlacza.

Sprawne oko wychwyci na wideo wzmiankę, że urządzenie chroni szkło Gorilla Glass. Nowe doniesienia mówią, że początkowa cena Pixel Watch będzie wynosić 350 dolarów. To wciąż mniej niż Apple chce za bazowy model zegarka Watch 8, ale więcej niż katalogowa cena najtańszego Galaxy Watch 5. Największą bolączką zegarka od Google może być stosunkowo stary procesor Exynos 9110, który będzie znacznie wolniejszy od konkurencyjnego Apple S8.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google oficjalnie prezentuje zegarek Pixel Watch na wideo

 0