Gotham Knights jednak nie trafi na PS4 i Xbox One. Zobaczcie, czy jest na co czekać

Gotham Knights jednak nie trafi na PS4 i Xbox One. Zobaczcie, czy jest na co czekać

Gotham Knights właśnie doczekało się nowego materiału prosto z rozgrywki, na którym możemy przyjrzeć się Nightwingowi i Red Hoodowi w akcji. Poza tym mamy złe wieści dla właścicieli konsol poprzedniej generacji.

Gotham Knights zostało zapowiedziane w 2020 roku, jako najnowsza gra w uniwersum Batmana autorstwa Warner Bros Montreal, dewelopera, który ma na swoim koncie już Arkham Origins. Premiera gry była przekładana i ostatecznie planowana jest na październik. Studio właśnie opublikowało nowy materiał z rozgrywki, na którym studio ponownie mamy okazję przyjrzeć się kooperacyjnej grze akcji, tym razem skupiając się na duecie Bat Family Nightwing (Dick Grayson) i Red Hood.

Gotham Knights właśnie doczekało się nowego materiału prosto z rozgrywki, na którym możemy przyjrzeć się Nightwingowi i Red Hoodowi w akcji.

Opublikowany materiał pozwala m.in. rzucić okiem na nowy otwarty świat Gotham, który buduje studio. Każdy z czterech dostępnych bohaterów ma swój własny styl walki, przy czym Nightwing bardziej stawia na akrobatyczne ruchy, podczas gdy Red Hood wykorzystuje mistyczne elementy i (nieśmiercionośną) broń palną. Pozostała dwójka bohaterów, Robin i Batgirl, również powinna wkrótce otrzymać podobny materiał.

Ma to być kooperacyjne doświadczenie dla dwóch graczy, ale deweloper podkreślił, że można także przejść całą grę solo. Mówi się również, że interfejs użytkownika można w dużym stopniu dostosować do upodobań graczy, więc to od nas zależy ile rzeczy będzie wyświetlane na ekranie. Jak wcześniej już zapowiadano, głównym przeciwnikiem, z którym zmierzy się Bat-rodzina, jest Trybunał Sów, czyli tajemnicze stowarzyszenie działające w Gotham od wielu lat.

Warto dodać, że akcja Gotham Knights rozgrywa się po śmierci Batmana, ale należy pamiętać, że fabuła nie jest kontynuacją serii Arkham autorstwa Rocksteady. Zamiast tego ta historia rozgrywa się we własnym komiksowym uniwersum. Tymczasem Rocksteady pracuje nad Suicide Squad: Kill the Justice League, (również) kooperacyjną grą akcji, której premiera odbyć ma się w 2023 roku.

Na koniec smutne wieści. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że Gotham Knights trafi także na PS4 i Xbox One, Warner Bros. Montreal ostatecznie zdecydowało się na wypuszczenie swojej nowej gry tylko na nowoczesnych platformach. Gotham Knights 25 października zadebiutuje na PC, Xbox Series X|S i PlayStation 5. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gotham Knights jednak nie trafi na PS4 i Xbox One. Zobaczcie, czy jest na co czekać

 0