Priest Simulator: Heavy Duty - darmowy wstęp do polskiego "symulatora księdza" już do pobrania

Priest Simulator: Heavy Duty - darmowy wstęp do polskiego "symulatora księdza" już do pobrania

Wersje demonstracyjne gier to w dzisiejszych czasach rzadkość. Tym bardziej miło, że polskie studio Asmodev przygotowało tak rozbudowany, darmowy wstęp do swojej najnowszej produkcji.

Priest Simulator to gra nazywana "symulatorem księdza", której premiery doczekamy się w przyszłym roku. Niedawno mieliśmy okazję przetestować jej wersję demonstracyjną, a teraz twórcy opublikowali na platformie Steam rozbudowane, darmowe wprowadzenie do historii o księdzu-wampirze. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda życie duchownego z dużym - ba, olbrzymim! - przymrużeniem oka, Priest Simulator: Heavy Duty pobierzecie stąd.

Priest Simulator: Heavy Duty to zwariowane wprowadzenie do zwariowanej gry. W darmowej próbce będziecie "bić szatanistów, jeździć dziwnym autem czy spożywać alkohol".

Co ciekawe, Priest Simulator: Heavy Duty nie jest typową wersją demonstracyjną. Przedstawiona w nim historia nie jest fragmentem pełnej gry. To odrębna opowieść, która przenosi nas do miejscowości San de Ville (to pewnie gdzieś w Hiszpanii?). W miasteczku odbywa się festiwal jedzenia piekielnych papryczek. Pojawia się na nim Quella, streamerka, która przybywa na miejsce, by przygotować relację z wydarzenia. Planuje m.in. wywiad z faworytem zawodów - księdzem Orlokiem.

Jak czytamy w oficjalnym opisie Priest Simulator: Heavy Duty, w prologu czeka na nas m.in. "bicie szatanistów, walka z bossem, testowanie powalonych broni, niszczenie wszystkiego czy zmywanie szatanistycznego graffiti". Te kilka zdań wystarczy, by przekonać się, że do produkcji studia Asmodev powinno podchodzić się z naprawdę dużym dystansem. To nie typowy symulator (taki jak np. inna rodzima produkcja, która święci ostatnio triumfy na Steamie - Gas Station Simulator). W grze czeka na nas masa absurdalnego humoru oraz sto misji do wykonania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Priest Simulator: Heavy Duty - darmowy wstęp do polskiego "symulatora księdza" już do pobrania

 0