Hisense - nowy gracz TV w świecie e-sportu

Hisense - nowy gracz TV w świecie e-sportu

Hisense produkuje telewizory nie tylko dla miłośników kina, ale również graczy szczególnie tych zaangażowanych w e-sport. Od 2020 roku marka pozostaje partnerem profesjonalnego klubu Fnatic i wspiera go podczas Mistrzostw Świata League of Legends - Worlds 2021, które trwają w Rejkiawiku do 6 listopada.

Choć w ofercie Hisense dedykowany graczom jest model E76GQ QLED 4K, to także inne telewizory z najnowszej serii, jak A7GQ UHD z technologią Quantum Dot, czy U8GQ ULED 4K z wielokanałowymi głośnikami, znajdą zastosowanie podczas grania. "Wiemy jak ważne dla graczy są doskonała jakość obrazu, głębokie czernie i dobrze widoczne szczegóły podczas rozgrywek. Wiemy też, które z funkcji są dla nich najbardziej przydatne. Cieszymy się z partnerstwa z grupą Fnatic i zamierzamy z całych sił wspierać jej graczy w Mistrzostwach Świata League of Legends 2021" - powiedział Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.

Gamingowy TV Hisense E76GQ UHD 4K (dostępny w wersjach 50-calowej oraz 55-calowej) zawiera na przykład tryb Game Mode Pro, połączony z automatycznym trybem niskiej latencji (ALLM) i zmienną częstotliwością odświeżania (VRR) - minimalizuje to input lag i wszelkie drgania wyświetlanego obrazu.

Hisense, nowy gracz TV w świecie e-sportu

Gamingowy TV Hisense E76GQ UHD 4K (dostępny w wersjach 50-calowej oraz 55-calowej) zawiera na przykład tryb Game Mode Pro, połączony z automatycznym trybem niskiej latencji (ALLM) i zmienną częstotliwością odświeżania (VRR) - minimalizuje to input lag i wszelkie drgania wyświetlanego obrazu. Jest to szczególnie ważne w przypadku grania na konsolach. Warto wspomnieć o obecności technologii Dolby Vision. To zaawansowany, inspirowany technologią kinową HDR, który dynamicznie przetwarza metadane, zwiększając zakres rozpiętości między ciemnymi i jasnymi tonami - zarówno kolory, kontrast, jak i wszystkie detale są wyświetlane wyraźniej w porównaniu do poprzednich generacji obrazu.

Ponad miliard odcieni kolorów zapewni technologia Quantum Dot Colour. Natomiast autorski, intuicyjny system Smart TV (Hisense VIDAA 5.0) umożliwia łatwy i szybki dostęp do wybranych treści i preinstalowanych aplikacji, umożliwia też sterowanie za pomocą głosu. Ochronę oczu podczas długich rozgrywek zapewni technologia Low Blue Light eliminująca nadmiar niebieskiego, szkodliwego dla oczu światła emitowanego przez ekran. To rozwiązanie także uzyskało certyfikację TÜV Rheinland. Informacje o cenie i dostępności uzyskamy bezpośrednio u producenta.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hisense - nowy gracz TV w świecie e-sportu

 0