Hogwarts Legacy nie pojawi się w 2022 roku. Warner Bros. ujawnia nową datę premiery

Hogwarts Legacy nie pojawi się w 2022 roku. Warner Bros. ujawnia nową datę premiery

Warner Bros. Games kolejny raz przełożył premierę Hogwarts Legacy, który zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Przypomnijmy, że według wcześniejszego planu gra miała pojawić się w grudniu bieżącego roku.

Hogwarts Legacy to następna gra zaliczająca opóźnienie. Warner Bros. Games ujawnił nowy termin wydania wypadający 10 lutego 2023 roku. Miejmy nadzieję, że ostatnie jest to ostatnie przełożenie premiery, chociaż nie mamy takiej pewności. Hogwarts Legacy trafi na początku roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S, z kolei datę udostępnienia wersji Nintendo Switch poznamy później. Powodem opóźnienia jest chęć "możliwie najlepszego dopracowania projektu przez deweloperów".

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku.

Hogwarts Legacy zaoferuje szereg rozbudowanych elementów m.in. zaawansowany kreator postaci, w którym do wyboru otrzymamy 30 różnych wyglądów bohatera, wybierzemy mu fryzurę, kolor oczu, skóry czy kształt nosa. Podczas przygody spotkamy około 50 fabularnych postaci m.in. Elzeara Figa, Profesora Sharpa i Profesora Hecata. Oczywiście nie zabraknie czarowania czy magicznych pojedynków, jak równie zwiedzania sporego zamku Hogwart sprzed ery Harry'ego Pottera.

Nie wykluczone, iż do gry trafi Quidditch, który jest najpopularniejszym sportem w świecie czarodziejów HP oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów uniwersum J.K. Rowling. Chociaż informacja sprzed kilku miesięcy sugerowała coś zgoła odmiennego, a mianowicie, że nie polatamy na miotłach w ramach turniejów. Miotły posłużą nam za to jako środek transportu czy do nauki podczas lekcji latania. Czekacie na Hogwarts Legacy? Uważacie, że w końcu dostaniemy produkcję godną Harry'ego Pottera?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hogwarts Legacy nie pojawi się w 2022 roku. Warner Bros. ujawnia nową datę premiery

 0