Do Xbox Game Pass trafiła polska gra

Do Xbox Game Pass trafiła polska gra

Do Xbox Game Pass nieoczekiwanie dołączyła gra House Flipper od polskiego studia Frozen District. Jest to całkiem ciekawy symulator budowlańca.

Microsoft bez zapowiedzi dodał do Xbox Game Pass i platformy Cloud Gaming grę House Flipper, która swą premierę miała 4 lata temu a za jej powstanie odpowiada niezależny polski zespół deweloperski Frozen District. Firma posiada na koncie kilka mniejszych projektów, jednak to House Flipper był dla studia grą przełomową. Tytuł sprawdzimy bez dodatkowych opłat jeżeli tylko mamy aktywny abonament Xbox Game Pass nawet w wersji podstawowej. House Flipper jest symulatorem budowlańca odnawiającego dostępne w katalogu domy.

Symulator House Flipper dołączył do Xbox Game Pass.

Zabawa polega na inwestowaniu w domy wymagające niekiedy kapitalnego remontu, zaś naszym celem pozostaje wygenerowanie zysku. Zadania polegają na malowaniu pomieszczeń, czyszczeniu, sprzątaniu czy wykonywaniu bardziej zaawansowanych czynności takich jak instalacja lub rozbiórka. Smaczku rozgrywce dodaje fakt, iż w rzeczywistości nie wiemy, co dokładnie skrywa wnętrze danej lokacji, więc zdarza się, że czeka na nas garść niespodzianek albo kłopotów. W trakcie napraw i renowacji korzystamy z różnych narzędzi m.in. młota.

Remont to nie wszystko, ponieważ w dalszym etapie należy kupić umeblowanie i odpowiednio je ustawić. Na koniec odrestaurowane mieszkanie sprzedajemy z zyskiem, który posłuży nam na zakup lepszych narzędzi czy dokonania kolejnych zakupów pod remont oraz sprzedaż. Xbox Game Pass jest dostępny dla nowych użytkowników za jedyne 4 złote przez pierwsze 30 dni (wersja podstawowa i Ultimate). Później musimy płacić 54,99 złotych miesięcznie za Ultimate bądź 39,99 zł w przypadku zwykłej edycji abonamentu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Do Xbox Game Pass trafiła polska gra

 0