Huawei Watch GT 3 Pro debiutuje w Polsce. Znamy ceny smartwatcha

Huawei Watch GT 3 Pro debiutuje w Polsce. Znamy ceny smartwatcha

Zgodnie z przypuszczeniami smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro zadebiutował w Europie, a tym samym również w Polsce. Urządzenie pojawiło się w kilku wariantach i cenie.

Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) w wersji z tytanową bransoletą to połączenie stylu retro i elementów futurystycznych. Ta edycja smartwatcha jest wyposażona w 1,43-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli, który oferuje większy obszar ekranu oraz żywsze kolory. Tytanowa metalowa koperta i ceramiczna obudowa tylna to przyjazne dla skóry materiały odporne na zmiany temperatury i korozję. Poza wersją z tytanową bransoletą dostępna jest jeszcze wersja sportowa oraz klasyczna. Warto wspomnieć, że pasek pozostaje wodoodporny i wytrzymały na pot, dzięki czemu sprzęt powinien sprawdzić się podczas aktywności fizycznej.

Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) wyposażono w 1,43-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED, o wysokiej rozdzielczości 466 x 466 pikseli.

Huawei Watch GT 3 Pro debiutuje w Polsce. Znamy ceny smartwatcha

Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) zawiera ekran AMOLED HD o przekątnej 1,32 cala i rozdzielczości 466 x 466 HD. Smartwach jest dostępny w wariancie klasycznym – z białym skórzanym paskiem. Model 46 mm zapewnia nawet do 14 dni pracy na baterii w typowych scenariuszach oraz do 7 dni pracy przy intensywnym użytkowaniu. Edycja 43 mm zapewnia 7 dni pracy na baterii w typowych scenariuszach i do 4 dni pracy przy intensywnym korzystaniu. Dłuższa żywotność baterii sprawia, że użytkownicy mogą używać zegarka przez cały dzień, a nawet podczas snu. Dodatkowo Huawei Watch GT 3 Pro obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Jest ono nawet o 30% szybsze niż w przypadku poprzedniej generacji.

Nowy inteligentny zegarek został ulepszony pod względem profesjonalnych dyscyplin sportowych, posiada m.in. tryb profesjonalnego treningu golfa oraz tryb swobodnego nurkowania. Dodatkowo smartwatch obsługuje ponad sto trybów treningowych i inteligentny plan biegowy. W zakresie monitorowania danych technologia TruSeen 5.0+ zapewnia dalszą poprawę dokładności dynamicznego monitorowania tętna i saturacji krwi. Urządzenie pozwala monitorować tętno, poziom stresu, natlenienie krwi, sen czy cykl menstruacyjny. Ceny Huawei Watch GT 3 Pro w zależności od konfiguracji wynoszą: 1699, 1999 oraz 2199 złotych. Są to stawki promocyjne.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei Watch GT 3 Pro debiutuje w Polsce. Znamy ceny smartwatcha

 0