iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot

iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot

iiyama przedstawia kolejny tym razem 25-calowy monitor ProLite XUB2595WSU-B1, który posiada matrycę IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Może ona także pochwalić się jasnością ekranu na poziomie 300 cd/m² oraz kontrastem statycznym na poziomie 1000:1. W efekcie panel dobrze radzi sobie z reprodukcją kolorów, zapewniając nasycone barwy, głębokie czernie oraz szerokie kąty widzenia. Należy także zaznaczyć, że rozdzielczości WUXGA w porównaniu z ekranami Full HD oferuje o 11 proc. więcej przestrzeni roboczej. ProLite XUB2595WSU-B1 wyposażono też w sporą ilość funkcji, których nadrzędnym celem jest dostosowanie parametrów obrazu, a tym samym dbanie o wzrok użytkowników monitora. Flicker-free ogranicza migotanie ekranu dzięki zastosowaniu kontroli jasności poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming) zaś redukcja niebieskiego światła niweluje zmęczenie wzroku.

Oferta iiyama wzbogaciła się o 25-calowy monitor ProLite XUB2595WSU-B1.

iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot

fot. Iiyama ProLite ProLite XUB2595WSU-B1

Funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) pozwala z kolei na automatyczną regulację kontrastu oraz jasności w zależności od jasności obrazu. Sprzęt dysponuje również bardzo ciekawą opcją funkcją Pivot zapewniającą obrót ekranu w dwie strony, co z pewnością doceni nie jeden profesjonalista. Oprócz możliwości pracy na dokumentach w orientacji pionowej, a także poziomej rozwiązanie to pozwala na połączenie dwóch ekranów. Zestawiając je cienką górną krawędzią, w efekcie użytkownik otrzymuje praktycznie nieprzerwany obraz. Co więcej, najnowszy model oferuje również szeroki zakres regulacji — dzięki konstrukcji nóżki oraz podstawy pozwala na regulację wysokości w zakresie 130 mm, obrót (90°; 45° w lewo; 45° w prawo) oraz pochył (22° w górę; 5° w dół).

iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot Test monitora iiyama ProLite XUB2493HS-B1. Niedroga propozycja biurowa

iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot iiyama ProLite XUB2792UHSU-B1 - nowy monitor 4K dla profesjonalistów

iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot Test monitora iiyama ProLite XU2395WSU. Format 16:10 powraca do łask?

Na rynku dostępny jest też monitor ProLite XU2595WSU-B1, czyli nieco tańszy model w wersji bez funkcji Pivot oraz stopy z regulacją wysokości. Monitor posiada wbudowane w obudowę dwa dodatkowe głośniki o mocy 2W każdy. Ponadto na wyposażeniu znalazły się wejścia VGA, HDMI i DisplayPort oraz hub USB, składający się z dwóch portów USB 2.0. Cenę iiyama ProLite XUB2595WSU-B1 ustalono na poziomie 1099 złotych oraz 849 zł w przypadku wersji pozbawionej stopy do regulowania wysokości. Więcej informacji o ProLite XUB2595WSU-B1 znajdziemy bezpośrednio na jego stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: iiyama przedstawia 25-calowy monitor z obustronną funkcją Pivot

 0