iPhone będzie wyświetlał godzinę nawet jeśli bateria się wyczerpie

iPhone będzie wyświetlał godzinę nawet jeśli bateria się wyczerpie

Dzięki aktualizacji do iOS 18 iPhone będzie pokazywał bieżącą godzinę nawet gdy poziom baterii spadnie do takiego poziomu, że uruchomienie smartfona będzie niemożliwe.

System iOS 18 będzie jedną z największych i chyba najciekawszych aktualizacji, jakie Apple wypuściło dla iPhone'ów. Kolejna duża wersja iOS przyniesie wiele ciekawych nowości, w tym sztuczna inteligencję. Z doniesień wynika również, że nie zabraknie kilku pomniejszych zmian. Jak zauważył jeden z członków Reddita, nowością będzie między innymi wyświetlanie godziny w lewym górnym rogu ekranu nawet wtedy, gdy bateria w smartfonie się wyczerpie.

Jak zauważył jeden z członków Reddita, nowością będzie między innymi wyświetlanie godziny w lewym górnym rogu ekranu nawet wtedy, gdy bateria w smartfonie się wyczerpie.

Smartfon w dolnej części pokazuje również komunikat informujący, że urządzenie jest widoczne dla funkcji Znajdź. Wyczerpanie się baterii do poziomu 0% oznacza, że iPhone nie może działać w pełni prawidłowo, jednak jak widać wciąż istnieje pewien zapas energii potrzebnej do wykonywania prostych zadań działających w tle.

Główną nowością jaką wprowadzi system iOS 18 będzie Apple Intelligence. Firma z Cupertino pochwaliła się jej funkcjami podczas konferencji WWDC 2024. Sztuczna inteligencja od Apple potrafi generować obrazy i tekst, a nawet porządkować informacje w różnych aplikacjach. Ważnej zmiany doczeka się również Siri, czyli asystentka głosowa towarzysząca produktom Apple od wielu lat. Dzięki Apple Intelligence Siri przekształci się w asystenta AI.

Jeśli chodzi o pozostałe nowości to wiemy już między innymi, że iOS 18 doda specjalny tryb dla graczy. Jak ostatnio pisaliśmy, Game Mode na iPhone'ach ma za zadanie poprawić wydajność w grach oraz zmniejszyć opóźnienia. Co ciekawe, po aktualizacji do iOS 18 smartfon będzie zwracał nam uwagę jeśli postanowimy skorzystać z ładowarki o niskiej mocy, na przykład 5 W.

Apple zapowiedziało, żę wypuści publiczną betę iOS 18 w lipcu, choć dokładny termin nie został podany. Wydanie pełnoprawnej, stabilnej wersji tego systemu spodziewane jest natomiast we wrześniu, wraz z ogłoszeniem serii iPhone 16.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone będzie wyświetlał godzinę nawet jeśli bateria się wyczerpie

 0