Kingston FURY - nowa marka pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Kingston FURY - nowa marka pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

FURY to marka od Kingstona, producenta pamięci dedykowana pasjonatom oraz graczom. Wykorzystując popularność serii HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash oraz dysków SSD na Kingston FURY. Stanowi ona kontynuację i zawiera wszystko to, za co społeczność polubiła poprzednią linię. Przedsiębiorstwo zamierza tym samym dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu zaproponować pamięci DRAM i flash o wysokiej wydajności. "Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC. Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników" - mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA.

FURY to marka od Kingstona, producenta pamięci dedykowana pasjonatom oraz graczom.

Kingston FURY - nowa marka pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Kingston wkrótce przedstawi pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 marki Kingston FURY, a w IV kwartale 2021 roku wprowadzi na rynek oczekiwane moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych. Nowa marka, w której wykorzystano nazwę popularnych pamięci FURY, obecnych na rynku od 2014 roku, przejęła pałeczkę, aby kontynuować tradycję firmy Kingston, jaką jest dostarczanie coraz bardziej wydajnych i niezawodnych pamięci DRAM dla pasjonatów i graczy. W ofercie Kingstona znajdziemy nie tylko moduły RAM, ale także dyski SSD.

Jednym z takich modeli jest Kingston DC1000B. To SSD M.2 NVMe PCIe klasy Data Center z najnowszym interfejsem Gen 3.0 x 4 PCIe i 64-warstwową pamięcią 3D TLC NAND, który jest dedykowany centrom danych wyposażonym w serwery pracujące pod dużym obciążeniem. Zdaniem producenta sprawdza się w systemach specjalnego przeznaczenia wymagających wysokowydajnego wewnętrznego dysku SSD M.2 zawierającego wbudowane zabezpieczenie na wypadek utraty zasilania. DC1000B jest dostępny w wersjach o pojemności 240 GB, 480 GB i 960 GB.

Seria Kingston FURY będzie obejmować następujące kategorie produktów:

  • Kingston FURY Renegade: Znakomita szybkość, małe opóźnienia, niesamowita wydajność.
  • Lider pod względem wydajności wśród najnowocześniejszych produktów (z podświetleniem i
  • bez podświetlenia RGB) z częstotliwością taktowania pamięci DDR4 do 5333 MHz.
  • Kingston FURY Beast: Znakomita, bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej
  • pamięci Kingston dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez
  • podświetlenia RGB), z częstotliwością taktowania do 3733 MHz. 
  • Kingston FURY Impact: Wyjątkowo wydajny moduł pamięci SO-DIMM na potrzeby laptopów,
  • NUC i innych małych komputerów PC (pamięci DDR3 i DDR4) z częstotliwością taktowania do
  • 3200 MHz.
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kingston FURY - nowa marka pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

 0