Konkurs! Zgarnij dysk SSD od Hikvision!

Konkurs! Zgarnij dysk SSD od Hikvision!

Hikvision, wraz ITHardware organizuje aktualnie konkurs, w którym do wygrania jest dysk SSD. Wszystko to z okazji oficjalnego wejścia znanej marki na rynek komponentów komputerowych w Polsce!

Konkurs trwa! Co należy zrobić, aby wygrać? Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na oficjalny fanpage Hikvision na Facebooku, zapoznasz się z regulaminem, który dla ułatwienia podsyłamy tutaj, a następnie wypełniasz wszystkie kroki zawarte na platformie Gleam - Tutaj. Konkurs potrwa do 16 sierpnia bieżącego roku, ale to nie wszystkie atrakcje, jakie na Ciebie czekają. Zostaw łapkę w górę i wyczekuj kolejnych niespodzianek! A zatem, brakuje Ci pamięci? Mamy na to rozwiązanie!

Konkurs! Wypełnij kroki zawarte we wpisie na platformie Gleam i zgarnij jeden z pięciu dysków SSD Hikvision C100 o pojemności 512 GB!

O Hikvision:

Hikvision jest obecnie liderem w dziedzinie systemów bezpieczeństwa fizycznego, a po rozwiązania marki, czyli technologie kodowania audio i wideo, przetwarzania obrazu, przechowywania danych, przetwarzania w chmurze, big data oraz głębokiego uczenia, sięga coraz więcej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Firma zatrudnia na całym świecie ponad 34 tys. pracowników i może się pochwalić rozbudowanym działem R&D, a także działającą od kilku lat fabryką, która jest gwarancją pełnej kontroli nad jakością produkowanych komponentów. To właśnie ona jest podstawą działania Hikstorage, które od 2017 roku poświęca się tworzeniu niezawodnych rozwiązań w zakresie nośników danych i pamięci RAM dla najbardziej wymagających użytkowników.

Teraz bogata oferta dysków SSD, kart pamięci, nośników USB Flash oraz pamięci RAM będzie dostępna również w na naszym rynku, bo Hikvision oficjalnie wchodzi do Polski ze swoją ofertą komponentów. Przy okazji firma zdradza także ambitne plany na najbliższą przyszłość, które obejmują intensywny rozwój segmentu gamingowego, na którym już teraz znaleźć można interesujące rozwiązania marki.

Oferta producenta na polski rynek zawiera m.in. pamięci przenośne (dyski zewnętrzne, nośniki flash i karty SD), dyski SSD SATA oraz M.2 z protokołem NVMe z serii C100, Minder S, E100, Desire, E1000, E2000 oraz E3000 oraz pamięci RAM DDR4 U10 i U100, wyróżniające się nie tylko wydajnością, ale i stylowym aluminiowym radiatorem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs! Zgarnij dysk SSD od Hikvision!

 0