Lepiej nie uszkodzić Apple Watch Ultra. Naprawa smartwatcha będzie droga

Lepiej nie uszkodzić Apple Watch Ultra. Naprawa smartwatcha będzie droga

Apple to firma, która się ceni, o czym świadczą wartości produktów, za które musimy zapłacić niemało pieniędzy, ale jak się okazuje na tej liście są również usługi serwisowe.

Apple Watch Ultra jest najnowszym smartwatchem, za który zapłacimy 4799 złotych, ale nie tylko wartość samego zegarka jest wysoka, koszta jego naprawy także. Według dostępnej informacji za naprawę uszkodzonego Watch Ultra możemy zapłacić 499 dolarów amerykańskich, czyli w przeliczeniu około 2500 złotych. Apple oferuje jednak plan serwisowy AppleCare + z obniżonym kosztem naprawy za 79-85 USD (394 zł). Plan serwisowy AppleCare+ trwa dwa lata.

Naprawa Apple Watch Ultra wyniesie nawet 499 USD.

Apple Watch Ultra koszt naprawy

Mimo tego cena jest bardzo wysoka i lepiej dbać o swój smartwatch licząc, że nie ulegnie uszkodzeniu. Warto wspomnieć, że naprawa iPhone'a 13 do tanich nie należy i przykładowo wymiana pękniętego wyświetlacza w modelu Pro Max kosztuje 1949 złotych. To jednak nic, bo za identyczną usługę w iPhone 14 Pro Max zapłacimy jeszcze więcej 2349 zł. Wymiana aparatu fotograficznego to z kolei koszt 1249 złotych. Cóż zestawu kółek do Maca Pro wycenionych na 4199 zł raczej nic nie przebije.

Apple Watch Ultra to smartwatch z tytanową kopertą 49 mm oraz płaskim szafirowym szkłem przednim, za którym umieszczono wyświetlacz Retina o jasności do 2000 nitów. Na pokładzie znajdziemy trzy mikrofony, a także GPS o podwójnej częstotliwości, obsługujący jednocześnie dwa pasma GPS, L1 i najnowsze L5, i nowe algorytmy pozycjonowania. Zastosowano też baterię zapewniającą 36 godzin normalnej pracy oraz 60 godzin przy włączonym trybie oszczędzania energii.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lepiej nie uszkodzić Apple Watch Ultra. Naprawa smartwatcha będzie droga

 0