Mass Effect jako serial? Jedna z platform negocjuje z Electronic Arts

Mass Effect jako serial? Jedna z platform negocjuje z Electronic Arts

Seriale i programy na wyłączność to jeden z głównych sposobów różnych platform na przyciąganie nowych klientów. Opinie o jakości są różne, jednak HBO jak i Amazon mają opinię dość solidnych producentów, a to właśnie tej ostatni ma szansę stworzyć adaptację jednej z najlepszych serii gier w historii.

Według nieoficjalnych informacji Amazon jest bardzo blisko podpisania umowy z Electronic Arts. Na mocy porozumienia powstanie serial, który przeniesie na ekrany TV wydarzenia z popularnej i wysoko ocenianej serii Mass Effect od Bioware. Na tak wczesnym etapie nie ma jednak żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących samego serial. Chociaż najnowsza odsłona serii Mass Effect: Andromeda nie została ciepło przyjęta przez graczy, to poprzednie odsłony są dla wielu kultowe, a świetna fabuła jest bez wątpienia jedną z najlepszych w świecie gier, nawet jeśli zakończenie cyklu nie było takie, na jakie zasługiwały postacie.

Amazon podobno negocjuje z Electronic Arts nakręcenie serialu na podstawie jednej z najlepszych serii gier - Mass Effect. 

Amazon całkiem sprawnie sobie radzi z produkcjami s-f i fantasy. Wystarczy wspomnieć świetne The Expanse, które zostało przejęte od innej platformy po anulowaniu serii i jest kontynuowane, będąc jednym z najwyżej ocenianych seriali tego typu. Oczywiście adaptacje gier nie zawsze się udają. Nie ma co liczyć, że w serialu zobaczymy tak rozbudowany świat, historie poboczne i mnogość postaci. Amazon ma jednak konkretne osiągnięcia w serialach i środki finansowe, by podołać tak ogromnemu przedsięwzięciu.

Amazon pracuje już nad inną adaptacją gry wideo. Platforma współpracując z Bethesdą, aby wyprodukować serię opartą na Fallout . Na froncie fantasy Amazon pracuje również nad wysokobudżetową serią opartą na Władcy Pierścieni. Na platformie jest również emitowana wysoko ocenia adaptacja serii fantasy "Koło Czasu". To wszystko sprawia, że fani Mass Effect mogą mieć nadzieję na udaną produkcję, a szanse na to są z pewnością większe, niż gdyby zabrała się za to konkurencyjna platforma z czerwonym logo...

Kogo byście obsadzili w obsadzie? Czekamy na Wasze typy komandora Sheparda, Ashley, Mirandy i innych...

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect jako serial? Jedna z platform negocjuje z Electronic Arts

 0