Masz padaczkę? Lepiej nie graj w Battlefielda 2042

Masz padaczkę? Lepiej nie graj w Battlefielda 2042

Battlefield 2042 jest uznawany za jedną z gorszych gier ostatnich lat głównie ze względu na kiepski stan techniczny oraz brak nowej zawartości. EA DICE dobiło produkcję nową aktualizacją, która jest niebezpieczna dla części osób.

EA DICE od premiery Battlefielda 2042 zajmuje się poprawą nierównej oprawy graficznej i eliminacją błędów związanych z animacjami czy teksturami. Deweloperzy mówią, że biorą pod uwagę opinie graczy, ale przyznają, iż walka z niedoróbkami zajmuje za dużo czasu. Battlefielda 2042 dobija aktualizacja 4.0 zawierająca błąd, który doprowadza do migotania ekranu, co pozostaje niebezpieczne dla ludzi z padaczką czy po prostu nadwrażliwych graczy. Zresztą tych niewrażliwych takie migotanie również może zdenerwować. Co ciekawe tej niedogodności podobno nie doświadczają wszyscy gracze. Jeżeli jednak macie padaczkę lub jesteście wrażliwi radzimy uważać podczas zabawy z Battlefieldem 2042 po nowej aktualizacji.

Nowa aktualizacja do Battlefielda 2042 powoduje migotwanie ekranu, co jest niebezpieczne dla osób z padaczką.

 

Należy czekać aż EA DICE rozwiąże kłopot z migotaniem ekranu i mieć nadzieję, że zrobi to szybko. Update 4.0 wprowadzony 19 kwietnia zawiera różne zmiany i nowości. Przeprowadzono korekty wyważenia specjalistów, takie jak zaktualizowane cechy Rao i Paik oraz usprawnienia specjalizacji Sundance, ze szczególnym uwzględnieniem większej skuteczności granatów ppanc. przeciwko celom znajdującym się w jego pobliżu. Naprawiono błędy, które uniemożliwiały celowanie przez przyrządy po wyjściu z pojazdu lub nie pozwalały reanimować graczy w pobliżu obiektów. Ulepszono baretki i wydarzenia z PD, by łatwiej było je odblokować w różnych trybach.

W aktualizacji 4.0 zmodyfikowano działanie wielu dodatków do broni, aby upewnić się, że ich efekty będą unikatowe i zauważalne podczas modyfikacji waszej broni. Dotychczas część dodatków miała efekty zbyt podobne do siebie. Nie było jasne, jaki będzie ich wpływ na naszą broń, gdy przełączano się między nimi. Cóż dobrze, że autorzy naprawiają Battlefielda 2042, w którego gra mało graczy. Update zapewne poprawił nieco statystyki, aczkolwiek nie wiemy na jak długo.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Masz padaczkę? Lepiej nie graj w Battlefielda 2042

 0