Moda na aktywne maski z RGB? Najpierw Razer, a teraz raper Will.i.am wypuszcza XUPERMASK

Moda na aktywne maski z RGB? Najpierw Razer, a teraz raper Will.i.am wypuszcza XUPERMASK

Nawet jeśli pandemia koronawirusa wygaśnie, to Will.i.am stawia na to, że ludzie będą nadal używać tego sprzętu ochronnego, takiego jak maski, lub inne przesłony twarzy. Raper i przedsiębiorca ogłosił we wtorek, że połączył siły z amerykańskim przedsiębiorstwem Honeywell, aby wprowadzić na rynek dwie wersje zaawansowanej technicznie maski na twarz zwanej Xupermask. Według Will.i.am. maska ​​łączy w sobie ochronę, design i użyteczność w jednym produkcie. Założyciel Black Eyed Peas zasugerował, że maski, które trafią do sprzedaży w środę, będą wartościowe dla konsumentów, podobnie jak para butów Air Jordan dla sneakerheadów.

Will.i.am wypuszcza na rynek maski podobne do projektów Razera. Nowość ma być połączeniem mody i ułatwiającej oddychanie i filtrującej technologii z podświetleniem RGB i słuchawkami.

"Już dawno patrzyliśmy na buty jako sprzęt ochronny, ale to tylko przedmioty kulturowe, które po prostu kupujemy" - powiedział Will.i.am. "Maska powinna mieć ten sam rodzaj dbałości o szczegóły, miłości i troski i nie musieć poświęcać estetyki na rzecz bezpieczeństwa siebie i innych ludzi". Maska ma również na celu ułatwienie oddychania przez przesłonę. Właśnie tu pojawia się Honeywell, aby dostarczyć filtry HEPA. "Ta szczególna maska ​​Xupermask ma bardzo unikalną, opatentowaną konstrukcję filtra, z której jesteśmy bardzo dumni, która zapewnia, no wiesz, filtrację na najwyższym poziomie bez poświęcania użyteczności i mody" - powiedział John Waldron, CEO firmy. "Myślę, że staraliśmy się połączyć to, co najlepsze z obu światów".

Xupermask wyceniono na 299 USD, a Will.i.am twierdzi, że wartość leży w funkcjonalności i modności technologii ochronnej. Maska jest wyposażona w takie funkcje, jak diody LED, 3-biegowe wentylatory i słuchawki z redukcją szumów. Will.i.am opisał maski jako inspirację "futurystycznym filmem science fiction", którą przyniósł projektant Jose Fernandez, artysta kreatywny Ironhead Studio odpowiedzialny za projekty masek dla Spidermana, Czarnej Pantery i Trona. Jest to kolejny projekt aktywnej maski z podświetleniem RGB i zaawansowanymi funkcjami. Kilka dni temu również Razer ogłosił, że ich aktywne maski trafiły do masowej produkcji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Moda na aktywne maski z RGB? Najpierw Razer, a teraz raper Will.i.am wypuszcza XUPERMASK

 0