Moduły pamięci DDR4 RGB w ofercie marki IRDM

Moduły pamięci DDR4 RGB w ofercie marki IRDM

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych wprowadza do oferty wyczekiwane moduły z podświetleniem LED - IRDM RGB DDR4, które powstały z myślą o graczach.

Każdy moduł wyposażono w 8 diod LED kompatybilnych z oprogramowaniem do sterowania oświetleniem RGB od producentów płyt głównych, takich jak ASUS, MSI, GIGABYTE i ASRock. Zapewnia to możliwość programowania efektów świetlnych na wiele różnych sposobów, a w rezultacie daje możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami RGB jak płyta główna, obudowa, układ chłodzenia, klawiatura, słuchawki czy mysz komputerowa. Początkowo w sprzedaży pojawią się moduły dostępne w najpopularniejszym obecnie zestawie 2 x 8 GB 3600 MHz, jednak producent zapowiada, że seria zostanie już wkrótce poszerzona o dodatkowe specyfikacje. Moduły IRDM RGB DDR4 bazują na komponentach oraz kościach marki Micron.

Każdy moduł wyposażono w 8 diod LED kompatybilnych z oprogramowaniem do sterowania oświetleniem RGB od producentów płyt głównych, takich jak ASUS, MSI, GIGABYTE i ASRock.

Moduły pamięci DDR4 RGB w ofercie marki IRDM

Taktowanie 3600 MHz przy timingu 18-22-22 zapewnia szybkie i stabilne działanie modułów, a czarny radiator zbudowany z połączenia aluminium, krzemu i magnezu skutecznie odprowadza ciepło, nawet podczas intensywnej eksploatacji. "Oddajemy w ręce klientów długo wyczekiwany i pożądany na rynku produkt. Jesteśmy przekonani, że parametry nowych pamięci IRDM docenią najbardziej wymagający użytkownicy, a przede wszystkim gracze, case modderzy oraz entuzjaści zestawów komputerowych z podświetleniem RGB. Chcieliśmy zapewnić jak najlepszy produkt zarówno pod kątem właściwości technicznych, jak i designu, który jest ponadczasowy” – mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Moduły pamięci DDR4 RGB w ofercie marki IRDM

Moduły IRDM RGB współpracują z profilami XMP i są zgodne z procesorami AMD Ryzen, co przekłada się na intuicyjne ustawienie parametrów pamięci zgodnie z preferencjami użytkownika. Dzięki temu, możliwe jest wykorzystanie pełnej mocy oferowanej przez pierwsze moduły RGB polskiego producenta. Tak jak w przypadku innych modułów pamięci marki IRDM, również w przypadku wersji z podświetleniem, użytkownicy mogą liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne. Co więcej, DDR4 IRDM RGB objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Więcej informacji o cenie uzyskamy u dystrybutora.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Moduły pamięci DDR4 RGB w ofercie marki IRDM

 0