MSI wprowadza na rynek nowe laptopy biznesowe z procesorami Intel Core 12. generacji

MSI wprowadza na rynek nowe laptopy biznesowe z procesorami Intel Core 12. generacji

MSI prezentuje dziś nowe laptopy biznesowe i biurowe z serii Summit, Prestige i Modern, wyposażone w procesory Intel Core 12. generacji. Jest to odświeżona linia urządzeń producenta.

Certyfikaty platformy Intel Evo zostały przyznane seriom Summit i Prestige za ich lekką konstrukcję, szybki czas reakcji i długi czas pracy na baterii. Tryb Discrete graphics, wykorzystujący układy NVIDIA, napędza serię Summit i Prestige. Modele Summit Flip charakteryzują się spójną konstrukcją 2-w-1 360°, wykorzystującą możliwość przełączania ekranu dotykowego w tryb tabletu. W przypadku serii Modern, popularna francuska ilustratorka Lorraine Sorlet pracowała nad czterema projektami wizualnymi, które ożywiają produkty, nadając im bardziej "nowoczesny" wygląd. Poza istniejącymi modelami Summit E13 Flip Evo i Summit E16 Flip, do tegorocznego grona dołącza nowy Summit E14 Flip Evo, aby dać jeszcze szerszy wybór rozmiarów dla różnych potrzeb użytkowników.

MSI przedstawił odświeżone laptopy z serii Summit, Prestige i Modern.

MSI wprowadza na rynek nowe laptopy biznesowe z procesorami Intel Core 12. generacji

Summit E16 Flip wyposażono w układ graficzny NVIDIA GeForce RTX. Wyświetlacz jest chroniony przez oprogramowanie Tobii Aware, które automatycznie blokuje laptopa, jeśli użytkownik nie znajduje się w pobliżu lub zamazuje ekran przed niepowołanymi spojrzeniami. "Jesteśmy podekscytowani współpracą z MSI i udostępnieniem użytkownikom oprogramowania Tobii Aware, które bazuje na przetwarzaniu informacji opartych o uwagę" - powiedziała Ulrica Wikström, wiceprezes działu PC w Tobii. "Użytkownicy i firmy chcą komputerów, które proaktywnie pracują nad bezpieczeństwem ich informacji, a jednocześnie pomagają im w utrzymaniu dobrego samopoczucia i produktywności. Właśnie to oferuje Tobii Aware w połączeniu z nową linią laptopów MSI”. Za bezpieczeństwo odpowiada blokada kamery internetowej i portów, dyskretna obsługa TPM, odcisk palca lub kamera internetowa na podczerwień oraz powiadomienia o stanie kamery.

Niemniej jednak, bezpieczeństwo nie oznacza, że laptopa nie można zgubić lub stracić z oczu. W takich nieszczęśliwych przypadkach sprawdzi się zintegrowana technologia odszukiwania Tile. Za pomocą darmowej aplikacji Tile aktywujemy i zlokalizujemy komputer Summit, niezależnie czy jest w pobliżu, czy daleko od nas. "Seria MSI Summit została stworzona z myślą o produktywności, ale nie można być produktywnym, jeśli spędza się niepotrzebnie czas na szukaniu zgubionego lub pozostawionego w złym miejscu laptopa” - powiedział CJ Prober, CEO Tile. "Nasza współpraca z MSI i Intel ułatwia odblokowanie możliwości wyszukiwania Tile za pomocą preinstalowanej aplikacji Tile Windows App, dzięki czemu ludzie mogą pozostać skoncentrowani i produktywni”. Dodatkowo technologia AI pozwala Summitowi na automatyczne dostosowanie zasobów systemowych w zależności od planu.

MSI wprowadza na rynek nowe laptopy biznesowe z procesorami Intel Core 12. generacji

Zarówno Prestige 15, jak i Prestige 14 mogą pochwalić się cienką i lekką obudową, która zapewnia większą mobilność i lepszą kontrolę temperatury. Za dźwięk odpowiada technologia Hi-Res Audio połączona z przetwarzaniem dźwięku DTS. MSI nawiązało współpracę z francuską ilustratorką, Lorraine Sorlet, aby opowiedzieć cztery historie poprzez grafiki inspirowane miłością, pracą i podróżami. Modny, a zarazem wyrafinowany - tak można opisać nowy model Modern, który otrzymał nową obudowę podkreślającą nowoczesny wygląd. Dzięki modnym wzorom i obudowom w kolorach Classic Black i Urban Silver można wybrać styl, który będzie pasował do codziennego życia.

Cienka ramka w najnowszych notebookach zapewnia większe proporcje ekranu, obracany o 180° wyświetlacz umożliwia łatwe współużytkowanie, powiększony touchpad daje lepsze możliwości przewijania, a pełnowymiarowa klawiatura oferuje pełen zestaw skrótów. "Seria Modern to naprawdę piękne akcesoria, które możesz mieć zawsze przy sobie" - powiedziała Anne Lee, Senior Product Marketing MSI Notebook Division. Więcej informacji o notebookach i ich specyfikacji znajdziemy na oficjalnej stronie MSI.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI wprowadza na rynek nowe laptopy biznesowe z procesorami Intel Core 12. generacji

 0