Multiversus - darmowa bijatyka z Królikiem Bugsem, Batmanem i Gandalfem oficjalnie zapowiedziana

Multiversus - darmowa bijatyka z Królikiem Bugsem, Batmanem i Gandalfem oficjalnie zapowiedziana

Warner Bros. ogłosił to, czego spodziewaliśmy się już od jakiegoś czasu. Multiversus będzie zwariowaną bijatyką z udziałem popularnych bohaterów.

Jak już sama nazwa sugeruje, w grze weźmiemy udział w potyczkach pomiędzy bohaterami wywodzącymi się z różnych uniwersów. Autorzy przygotowują długą listę postaci. Wiemy, że do Multiverse trafią m.in. Królik Bugs, Tom i Jerry, Gandalf Szary, Arya Stark, Kudłaty, Batman czy Superman. Wojownicy zostaną obdarzeni unikalnymi zestawami umiejętności i ciosów, spośród których wybierze gracz. Co więcej, ataki poszczególnych postaci będzie można ze sobą łączyć. Jak mniej więcej będzie to wyglądało, zobaczycie na poniższym materiale wideo.

O Multiversus plotkowano już od jakiegoś czasu. Teraz prace nad grą potwierdził wydawca - Warner Bors. Bijatyka z udziałem popularnych postaci będzie darmowa i ukaże się w przyszłym roku.

Multiversus to nie lada gratka dla miłośników kreskówek, głośnych seriali i filmów o superbohaterach. Nie dość, że do gry trafi liczna grupa charakterystycznych postaci, to jeszcze każda z nich doczeka się związanej ze sobą areny. Możemy się więc spodziewać starć w jaskini Batmana czy w norze Królika Bugsa. Ponadto bohaterowie przemówią głosami aktorów, którzy wcielali się w nich w przeszłości. Kevin Conroy jako Batman, Tara Strong jako Harley Quinn czy Maisa Williams jako Arya Stark - lista wygląda całkiem imponująco.

Multiversus ukaże się w przyszłym roku i będzie grą free-to-play. Powstaje w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Autorzy dadzą nam możliwość zabawy międzyplatformowej oraz przenoszenia postępów między konsolami i pecetami. Multiversus skupia się na zabawie wieloosobowej. Rozgrywka będzie się toczyć na serwerach dedykowanych. Przed premierą odbędą się testy, do których może zarejestrować się każdy chętny - formularz znajdziecie w tym miejscu. Za produkcję odpowiada studio PlayerFirst Games.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Multiversus - darmowa bijatyka z Królikiem Bugsem, Batmanem i Gandalfem oficjalnie zapowiedziana

 0