Nowe dyski twarde Synology z serii SAS HDD 3,5" oraz C2 Password jako łatwe zarządzanie hasłami

Nowe dyski twarde Synology z serii SAS HDD 3,5" oraz C2 Password jako łatwe zarządzanie hasłami

Synology prezentuje nowe dyski twarde z serii HAS5300, które znajdą zastosowanie w środowiskach biznesowych. Dostępne w wersjach 16, 12 i 8 TB propozycje stanowią najnowszy dodatek do portfolio dysków twardych firmy, które wzbogacono również o dyski twarde SATA z serii HAT5300 wprowadzone w styczniu.

Obecność technologii trwałej pamięci podręcznej zapisu pomaga zapewnić integralność danych dla aplikacji o znaczeniu krytycznym. Natomiast wykorzystanie protokołu SAS dyski Synology HAS5300 umożliwia klientom przeskalowanie nawet 180 dysków na serwerze Synology z serii SA o wysokiej wydajności oraz osiągnięcie maksymalnej dostępności systemu iSCSI dzięki konfiguracji z dwoma kontrolerami sieci IP SAN o architekturze UC3200 Active-Active. Dyski obsługują również szybki transfer dla konfiguracji obsługujących duże ilości danych. "Dyski utrzymują szybkość transferu danych na poziomie 274 Mb/s, co czyni je doskonałym wyborem dla przedsiębiorstw, w których potrzebna jest maksymalna wydajność i niezawodności" - powiedział Peggy Weng, menedżer ds. produktu w Synology.

Synology prezentuje nowe dyski twarde z serii HAS5300, które znajdą zastosowanie w środowiskach biznesowych.

HAS5300 zostały zoptymalizowane na etapie projektowania w celu zapewnienia optymalnej kompatybilności i najlepszej możliwej wydajności podczas pracy na systemach Synology. Dyski o pojemności 16, 12 i 8 TB są już od dziś dostępne u sprzedawców Synology na całym świecie. To jednak nie wszystko bowiem producent wprowadził na rynek C2 Password, rozwiązanie do zarządzania poświadczeniami oraz cyfrowego sejfu na prywatne dane. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności, projekt szyfrowania z wiedzą zerową gwarantuje, że tylko uwierzytelnieni użytkownicy mogą uzyskać dostęp do poufnych danych.

Zdaniem Synology C2 Password to coś więcej niż tylko menedżer haseł - usługa ta ma także wbudowaną obsługę bezpiecznego przechowywania i udostępniania plików, a w przyszłości zostanie wyposażona w jeszcze więcej funkcji. Bezpłatny plan usługi C2 Password jest już dostępny i by z niego skorzystać wystarczy zalogować się do swojego konta na stronie Synology lub założyć nowe.

Najważniejsze cechy dysków:

  • Dyski HAS5300 przeszły 200 000 godzin rygorystycznych testów pracy na sprzęcie Synology, ich średni czas do awarii wynosi 2,5 mln godzin oraz obejmuje je 5-letnia ograniczona gwarancja Synology.
  • Wydajność: Szybkość transferu danych utrzymana na poziomie do 274 MB/s
  • Optymalizacja: Naprawa dysków w serwerze Synology NAS szybsza nawet o 27%
  • Wytrzymałość: Szacowany czas do awarii 2,5 mln godzin
  • Aktualizacje: Aktualizacje oprogramowania firmware przez DSM

Najważniejsze cechy C2 Password:

  • Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności
  • Projekt szyfrowania z wiedzą zerową gwarantuje, że tylko uwierzytelnieni użytkownicy mogą uzyskać dostęp do poufnych danych.
  • C2 Password to coś więcej niż tylko menedżer haseł – usługa ta ma także wbudowaną obsługę bezpiecznego przechowywania i udostępniania plików, a w przyszłości zostanie wyposażona w jeszcze więcej funkcji
  • Bezpłatny plan usługi C2 Password jest już dostępny.
  • Zaloguj się do swojego konta Synology (lub bezpłatnie załóż nowe, jeśli jeszcze nie posiadasz) i zacznij z niej korzystać.
  • Do założenia konta Synology nie jest wymagane posiadanie macierzy Synology!
  • C2 Password jest bezpłatny

Ceny dysków:

  • HAS5300-8T  - € 330,00
  • HAS5300-12T  - € 480,00
  • HAS5300-16T -  € 620,00

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe dyski twarde Synology z serii SAS HDD 3,5" oraz C2 Password jako łatwe zarządzanie hasłami

 0