Nowe produkty Apple już w tym tygodniu. Co może szykować producent iPhonów?

Nowe produkty Apple już w tym tygodniu. Co może szykować producent iPhonów?

Już w tym tygodniu ofertę Apple'a poszerzyć mają nowe produkty. Można spodziewać się między innymi OLED-owych iPadów Pro oraz odświeżonych MacBooków Air.

Ten tydzień może być dla Apple'a bardzo ważny, ponieważ jak donosi serwis MacRumors, firma planuje wydać nowe produkty. Informacje te mają pochodzić od zaufanego źródła, które jest zaznajomione z tematem. Problem w tym, że na tę chwilę nie wiadomo jeszcze co dokładnie może pokazać nam Apple. W tym temacie możemy bazować jedynie na wnioskach z ostatnich doniesień.

Apple ma wypuścić ogłoszenia na swojej stronie internetowej oraz dodatkowo opublikować serię nagrań marketingowych.

Dość sporo mówiło się między innymi o odświeżonej serii iPad Pro, która miałaby zaoferować przede wszystkim ulepszony ekran. Apple miałoby tutaj wreszcie postawić na OLED-a. Dodatkowo nowe wersja iPadów Pro otrzymają zapewne najnowszy chip M3 wykonany w procesie litograficznym 3 nm. Więcej na temat przecieków dotyczących nowej generacji iPad Pro zawarliśmy tutaj (klik). Problemem z OLED-owymi tabletami Apple'a może być jednak cena, która podobno znacząco wzrośnie.

Nowy MacBook Air

Kolejny produkt, jakiego można się spodziewać to MacBook Air. Apple zdążyło już odświeżyć ofertę MacBooków Pro wprowadzając nowe modele z procesorami M3 Pro oraz M3 Max. W ofercie wciąż brakuje jednak propozycji z niższego segmentu niż seria MacBook Pro. Lukę tę wypełni oczywiście nowy MacBook Air z chipem M3.

Pytanie tylko czy firma postanowi jednocześnie wydać 13-calową i 15-calową wersję, czy też może w pierwszej kolejności zadebiutuje mniejszy wariant. Przypomnijmy, że 13-calowa opcja miała swoją premierę w lipcu 2022 roku. Większy model pojawił się w sprzedaży dopiero około rok później. 

Jak i gdzie Apple ogłosi nowe produkty?

Jeśli Apple rzeczywiście zamierza ogłosić nowe urządzenia w tym tygodniu to wymienione iPady Pro oraz MacBook Air są raczej najpewniejsze. Co do pozostałych możliwości to mówi się także o nowej wersji klawiatury Magic Keyboard dla iPada Pro, kolejnym rysiku Apple Pencil oraz dwóch nowych wersjach iPada Air z procesorem M2.

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple rzeczywiście może wydać kolejne produkty gdzieś w marcu lub kwietniu. Twierdzi on również, że w przypadku nadchodzących urządzeń firma z Cupertnio nie planuje hucznej premiery jak wtedy, gdy debiutuje kolejna generacja iPhonów. Zamiast tego Apple ma wypuścić ogłoszenia na swojej stronie internetowej oraz dodatkowo opublikować serię nagrań marketingowych. Cóż, wygląda na to, że w tym tygodniu trzeba będzie po prostu bacznie przyglądać się stronie Apple'a.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe produkty Apple już w tym tygodniu. Co może szykować producent iPhonów?

 0