Nowe Teletubisie Netfliksa wywołały burzę w sieci. Zobacz zwiastun

Nowe Teletubisie Netfliksa wywołały burzę w sieci. Zobacz zwiastun

W sieci zawrzało po tym jak światło dzienne ujrzał zwiastun nowych Teletubisiów Netfliksa. Ma to związek z nowym "uśmiechniętym słoneczkiem".

Nic tak nie rozgrzewa pewnej części społeczności w sieci, jak nowy trailer produkcji Netflix. Dziś dowiedzieliśmy się, jak będą wyglądały nowe Teletubisie, a więc jedna z najbardziej rozpoznawanych bajek dla najmłodszych, która premierę przy okazji pierwszej serii miała jeszcze przed rokiem 2000. W nowej odsłonie internauci narzekają przede wszystkim na "uśmiechnięte słoneczko", czyli jedną z ikon.

Nowy zwiastun Teletubisiów Netfliksa wywołał prawdziwą burzę w sieci. Powód? Słoneczko

W nowej wersji słoneczko doczekało się zmian. Na zwiastunie widać, że wykorzystano w tym elemencie wizerunek dziecka azjatyckiego, a później czarnoskórego, ale nie skorzystano ze znanych filtrów przetwarzania końcowego, by sprytnie połączyć to w jedną całość. "Wygląda to jak wycięta głowa dziecka, jest dziwna" - pisze jeden użytkownik.

Niepochlebnych komentarzy jest oczywiście dużo więcej i choć nowa odsłona ma ogromny potencjał, bo jakość prezentacji jest naprawdę świetna, Netflix będzie musiał zdecydować co dalej. Wiemy jedno - niektórzy aktorzy znani z poprzedniej odsłony w nowych Teletubisiach nie zagrają (na przykład Simon Shelton Barnes, który zmarł w styczniu 2018 roku). A co Wy sądzicie o nowych Teletubbies?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe Teletubisie Netfliksa wywołały burzę w sieci. Zobacz zwiastun

 0