OnePlus 10 Pro - rendery i specyfikacja flagowca na 2022 rok

OnePlus 10 Pro - rendery i specyfikacja flagowca na 2022 rok

OnePlus w pocie czoła pracuje nad nowym flagowym smartfonem, czyli OnePlus 10 Pro. Ten powinien trafić do sprzedaży na początku przyszłego roku i z przecieków wynika, że możemy spodziewać się naprawdę imponującego flagowca. 

Powoli zbliżamy się do oficjalnej prezentacji OnePlus 10 Pro i w związku z tym w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej przecieków na temat tego telefonu. Najnowsze z nich pochodzą od dobrze znanego i wiarygodnego informatora OnLeaks, który postanowił połączyć siły z Zouton i 91mobiles, prezentując nam zarówno rendery urządzenia, jak i jego specyfikację.

Powoli zbliżamy się do oficjalnej prezentacji OnePlus 10 Pro - premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku.

OnePlus 10 Pro - rendery i specyfikacja flagowca na 2022 rok

I tak, oczekuje się, że OnePlus 10 Pro będzie wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz Quad HD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Patrząc na rendery, możemy spodziewać się lekkiego zakrzywienia wyświetlacza. Po prawej stronie urządzenia znajduje się suwak alertów, przycisk zasilania i klawisze głośności, podczas gdy lewa strona jest prawie pusta.

Z tyłu moduł aparatu wpasowuje się w metalową ramę urządzenia i przypomina wyglądem Galaxy S21. Oczekuje się, że z trzech aparatów główny będzie 48-megapikselowym sensorem i towarzyszyć będzie mu 50-megapikselowy ultraszerokokątny teleobiektyw i 8-megapikselowy z 3,3-krotnym zoomem optycznym. Z przodu aparat do selfie ma być wyposażony w sensor o rozdzielczości 32 MP.

OnePlus 10 Pro - rendery i specyfikacja flagowca na 2022 rok

Jeśli chodzi o pozostałą część specyfikacji, jak też można było się spodziewać OnePlus 10 Pro wyposażony będzie w procesor Snapdragon 8 gen1 (nadchodzący flagowiec Qualcomm), zestawiony z dwoma konfiguracjami pamięci: 8 GB pamięci RAM i 128 GB na dane, a także 12 GB pamięci RAM i 256 GB na dane. Smartfon podobno szybko naładuje baterię 5000 mAh z mocą ładowarki o mocy 125 W, co stanowi duży skok w porównaniu z 65 W ładowarką w jego poprzedniku. Oczekuje się, że urządzenie będzie także wodoszczelne (certyfikat IP68).

OnePlus najpewniej wprowadzi urządzenie na rynek w pierwszym kwartale 2022 roku. Szczegóły dotyczące ceny i dostępności nie są jeszcze znane. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 10 Pro - rendery i specyfikacja flagowca na 2022 rok

 0