Origin Access Premier - data startu, ceny oraz informacje

Origin Access Premier - data startu, ceny oraz informacje

Uruchomiony przed dwoma laty Origin Access daje jego użytkownikom możliwość zapoznania się nie tylko z najnowszymi produkcjami od deweloperów powiązanych z Electronic Arts, ale także zagrania przez nieograniczony czas (w ramach aktywnego abonamentu) w dużą liczbę interesujących tytułów, których lista okresowo się powiększa. Niestety wiele osób krytykowało The Vault za to, iż często podobnie jak Games with Gold, czy PlayStation Plus proponuje niemłode produkcje. Dodatkowo z tej bazy czasem usuwane są różne gry, czego idealnym przykładem jest tutaj FIFA 14. Wszystko ma się zmienić za sprawą ujawnionego podczas czerwcowych targów E3 Origin Access Premier, a więc subskrypcji o znacznie wyższym poziomie niż dotychczasowa usługa, który wystartuje już za tydzień, dokładniej 30 lipca. Ewidentnie widać, iż EA wiąże mocne nadzieje oraz plany z całym projektem, dzięki czemu możemy liczyć na dużą dawkę atrakcji.

Origin Access Premier startuje 30 lipca. Europejskie ceny abonamentu wynoszą 100 euro (rok) lub 14,99 euro (miesięcznie). Polskie stawki poznamy w momencie premiery usługi.

Origin Access Premier - data startu, ceny oraz informacje

Jak sama nazwa wskazuje - Premier zaoferuje opcję zagrania w dopiero co debiutujące na rynku gry. Opłacając stosowny abonament otrzymamy dostęp do Battlefielda V, czy FIFY 19 i to na 5 dni przed ich oficjalnymi premierami. Jednak tym razem już nie przez ograniczony odgórnie limit czasowy. Oczywiście Premier stanowi większy poziom całej struktury Origin Access, co oznacza, że charakteryzuje się równie wysoką ceną. Polskie kwoty zostaną upublicznione dopiero w przyszłym tygodniu. Europejskie stawki wynoszą: 100 euro na rok lub 14,99 euro miesięcznie. Zatem my zapewne musimy liczyć się z wyłożeniem odpowiednio: 429 zł bądź 65 złotych. Czy to dużo pozostaje oczywiście tematem do szerokiej dyskusji. Pamiętajmy ponadto, że w ramach tego pakietu otrzymamy także podstawą ofertę Origin Acces, a więc bibliotekę około 100 gier The Vault i zniżek na pozostałe tytuły.

Zobacz: Król powraca? Spoglądamy na alphe Battlefield V
 

Nie jest to jedyne wydarzenie związane z Origin. Jak zapewne wiecie, popularna platforma proponuje okresowo za darmo rozmaite, przeważnie niezbyt nowe gry. Jak wynika z informacji przekazanych przez jednego z użytkowników Reddit, EA po cichu zdjęło stronę programu Origin On the House, natomiast kliknięcie w link przenosi nas do Origin Access. Do momentu wydania przez Electronic Arts stosownego oświadczenia są to zwyczajne spekulacje zaś cała akcja może być powiązana z reklamą nadchodzącego Origin Premier. Przez 4 lata istnienia Origin On the House zaproponował nieodpłatnie takie produkcje jak: Battlefield 3, Dragon Age: Origins, Theme Hospital, Jade Empire: Special Edition, Need for Speed: Most Wanted, czy Mass Effect 2. Będziecie za nim ewentualnie tęsknić? 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Origin Access Premier - data startu, ceny oraz informacje

 0