Overwatch 2. Blizzard ujawnia datę startu beta-testów

Overwatch 2. Blizzard ujawnia datę startu beta-testów

Overwatch 2 zadebiutuje 4 października 2022 roku i będzie dostępny za darmo. Wcześniej czeka nas kolejna beta, która co potwierdził Blizzard wystartuje w czerwcu.

Niebawem rusza następna tura testów Overwatcha 2, którego Blizzard udostępni jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 28 czerwca. Testerzy sprawdzą w boju nową bohaterkę Junker Queen zaprezentowaną na ostatnim zwiastunie. Przetestujemy także najnowszą mapę. Więcej szczegółów dotyczących bety i zapisów Blizzard ujawni jutro podczas zaplanowanego wydarzenia. Wersja beta trafi na konsole oraz PC.

Beta-testy Overwatcha 2 rozpoczną się 28 czerwca.

Są to następne beta-testy Overwatcha 2, poprzednie miały miejsce w kwietniu i wtedy sprawdziliśmy lokacje Circuit Royal, Midtown, New Queen Street oraz Colosseo, a także postaci Orisa, Doomfist czy Sombra. Tak jak wspominaliśmy Overwatch 2 będzie darmową propozycją opartą na popularnym w dzisiejszych czasach modelu free-to-play. Istnieje szansa, iż dzięki tej decyzji deweloperów gra wróci do dawnej świetności, ponieważ od kilku lat pozostaje w cieniu samej siebie. Pierwsza część cały czas jest płatna i zapewne wpływa to na poziom zainteresowania.

Overwatch 2 dostanie różne tryby m.in. nową wersję wariantu 5 vs 5 czy PvP. Nie zabraknie nowych postaci, map oraz odświeżonych miejscówek z jedynki. Overwatch 2 zawiera również funkcję cross-play, oraz system cross-progresji. Druga część serii będzie dostępna od 4 października 2022 we wczesnym dostępie na PC i konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Planujecie zapoznać się z betą Overwatcha 2 czy nie jest to tytuł dla was?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Overwatch 2. Blizzard ujawnia datę startu beta-testów

 0