Pakiet za 10 USD z blisko 1000 gier w akcji charytatywnej dla Ukrainy

Pakiet za 10 USD z blisko 1000 gier w akcji charytatywnej dla Ukrainy

W ramach akcji charytatywnej zorganizowanej na platformie Itch.io przez Necrosoft Games  za zaledwie 10 USD możecie kupić pakiet składający się z aż 991 niezależnych gier, ścieżek dźwiękowych, książek, komiksów, planszowych gier RPG i narzędzi do gier.

Warto podkreślić, że darowizna w wysokości 10 USD to minimalna kwota, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wesprzeć akcję większą sumą, tym bardziej że cały dochód trafi do organizacji pomagających w akcjach humanitarnych w Ukrainie. Pakiet zawiera gry takie jak Baba is You, 2064 Read Only Memories, Superhot, Celeste, Skatebird i Towerfall Ascension. Znajdziecie tu również tekstową grę przygodową Bury Me My Love, która opowiada historię pary syryjskich uchodźców oraz wojskową grę RPG Long Gone Days, która skupia się na kosztach wojny w wymiarze ludzkim.

W ramach akcji charytatywnej zorganizowanej na platformie Itch.io przez Necrosoft Games  za zaledwie 10 USD możecie kupić pakiet składający się 991 gier i nie tylko. 

Necrosoft dodał tylko płatne produkty do pakietu, a 600 z nich nigdy wcześniej nie znajdowało się w dużym zestawie. W sumie produkty w pakiecie wyceniane są na około 6500 USD, jeśli zsumuje się ich regularne ceny detaliczne. Wszystko, co deweloper otrzyma po potrąceniu opłat za transakcje, trafi do dwóch organizacji charytatywnych, z których jedną jest International Medical Corps. To humanitarna organizacja non-profit, która obecnie działa w Ukrainie, aby zwiększyć dostęp do usług medycznych, w tym wsparcia zdrowia psychicznego i pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Drugim beneficjentem jest ukraińska organizacja Voices of Children, która zakłada schroniska i pomaga dzieciom radzić sobie z okropnościami wojny.

Warto podkreślić, że przy zakupie pakietu nie będą przyznawane żadne klucze Steam (ani na inne platformy). Na stronie itch.io będą dostępne tylko pliki do bezpośredniego pobrania.

Necrosoft liczy na zebranie 1 miliona dolarów na cele i wydaje się, że jest na dobrej drodze, ponieważ już udało się uzbierać przeszło 400 tys. dolarów, a do końca zbiórki pozostało jeszcze blisko 10 dni (ta kończy się 17 marca). 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pakiet za 10 USD z blisko 1000 gier w akcji charytatywnej dla Ukrainy

 0