Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

Premiera smartfonów z serii Pixel 6 jest już praktycznie tuż za rogiem, ponieważ Google zaprosiło wszystkich na specjalne wydarzenie na 19 października. Trzeba przyznać, że tegoroczne smartfony amerykańskiego giganta zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie.

Wiele razy oglądaliśmy nadchodzące smartfony Google, ale dotychczas były to nieoficjalne rendery tworzone przez utalentowanych grafików, którzy próbowali odtworzyć wygląd urządzenia z przecieków. Tym razem jednak, jak zwykle niezawodny Evan Blass (@evleaks), pochwalił się oficjalnymi renderami prasowymi Pixela 6, które odsłaniają wszystkie karty, nie pozostawiając żadnych niedomówień. Co prawda popularny informator nie udostępnił renderów modelu Pixel 6 Pro, ale biorąc pod uwagę jego historię, tych spodziewać można się praktycznie lada moment. Nie tracąc więcej czasu, rzućcie okiem na kilka ujawnionych grafik. 

Evan Blass pochwalił się oficjalnymi renderami prasowymi Pixela 6, które odsłaniają wszystkie karty, nie pozostawiając żadnych niedomówień.

Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

Co prawda, nowe rendery nie ujawniają niczego, czego jeszcze nie widzieliśmy na wcześniejszych przeciekach, ale dobrze jest otrzymać potwierdzenie w postaci oficjalnych materiałów od producenta i to w dobrej jakości, a nie rozmazanych zdjęć zrobionych pod dziwnym kątem. Oczywiście seria Pixel 6 to ogromna zmiana designu względem poprzedniego Pixel i musimy przyznać, że naszym zdaniem telefon wygląda bardzo oryginalnie, pozytywnie wyróżniając się na tle masy kolejnych takich samych smartfonów. Nie wszystkim jednak podobna się dość specyficzny tylny panel telefonu, a to za sprawą wystającego czarnego paska biegnącego wszerz urządzenia, na którym umieszczono moduł aparatu. 

Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

Pomijając kwestię wyglądu, Google Pixel 6 będzie świetnym telefonem dla każdego, kto jest fanem czystego Androida. Zapowiada się to również na świetny wybór dla osób szukających bardziej oryginalnego flagowca. Mamy tylko nadzieję, że Google będzie w stanie utrzymać topową jakość zdjęć, z której słynie seria Pixel. 

Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

Seria Pixel 6 zadebiutuje 19 października, czyli za niecałe 2 tygodnie. Ceny zapewne będą wysokie, co osobom pamiętającym jeszcze serię Nexus od Google trudno zaakceptować. Raczej nie ma też co liczyć na oficjalną polską dystrybucję, ale import z europejskich krajów nie jest żadnym problemem, a seria Pixel 5 pojawiała się nawet w rodzimych sklepach, takich jak x-kom. 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pixel 6 na oficjalnych renderach. Najładniejszy flagowiec tego roku?

 0