Pixel Watch bez tajemnic. Najnowszy przeciek z Amazonu prezentuje zegarek Google

Pixel Watch bez tajemnic. Najnowszy przeciek z Amazonu prezentuje zegarek Google

Pozostało tylko kilka dni do wielkiego wydarzenia Google Pixel, na którym firma zaprezentuje smartfony Pixel 7, a także pierwszy flagowy smartwatch, który zaprojektowała we własnym zakresie (przynajmniej bez Fitbit). 

Przecieki i plotki ujawniały już wiele na temat funkcji i specyfikacji Pixel Watch. Najnowszy wyciek może być największym z dotychczasowych. Wygląda na to, że smartwatch pojawił się już na niemieckim Amazonie, choć oficjalna premiera Pixel Watch zaplanowana jest tuż po wydarzeniu Google 6 października.

Najnowszy wyciek odnosnie Pixel Watch może być największym z dotychczasowych.

Zdjęcia i szczegóły udostępnione przez przeciek OnLeaks na forum Slashleaks wskazują, że będą co najmniej cztery projekty pasków w różnych kolorach. Wydaje się, że otrzymamy silikonową konstrukcję w kolorze czarnym, szarym, biało-zielonym i srebrnym kolorze (zdjęcia nie są najwyższej rozdzielczości), a także pleciony w kolorze pomarańczowym, zielonym i czarnym. Zdaje się też, że Google przygotowało dwa skórzane modele.

Pixel Watch bez tajemnic. Najnowszy przeciek z Amazonu prezentuje zegarek Google

Poza tym grafiki ujawniają niektóre tarcze Pixel Watch. Widać m.in. jedną w stylu analogowym, która pokazuje tętno użytkownika, ale są także wersje z artystycznymi motywami krajobrazowymi i inne, które określają czas słowami. Inne rendery dają nam wgląd w integrację Fitbit w zegarkach Pixel Watch, licznik kroków, odczyty elektrokardiogramu (EKG), funkcję połączenia alarmowego i obsługę Fast Pair.

Ponadto ogłoszenie Amazonu, które zostało usunięte, sugerowało, że ​​użytkownicy otrzymają sześć miesięcy bezpłatnego dostępu do Fitbit Premium. Fitbit zazwyczaj daje kupującym ich smartwatche taki bonus, ale nie jest jeszcze jasne, czy Google zrobi to samo z Pixel Watch we wszystkich regionach. Oferta wskazywała również, że Pixel Watch połączy się z aplikacją Google Home i będzie miał wodoodporność 5ATM oraz wyświetlacz chroniony przez szkło Corning Gorilla Glass. Mówi się, że urządzenie ma również procesor Exynos 9110 i za sprawą baterii o pojemności 300 mAh wytrzymuje cały dzień (24 godziny) pracy na baterii (co akurat nie jest zbyt imponujące). 

Pixel Watch bez tajemnic. Najnowszy przeciek z Amazonu prezentuje zegarek Google

Zrzuty ekranu z ogłoszenia wskazują, że wersja WiFi Pixel Watch kosztować będzie w Niemczech 356,79 euro (1 737,50 PLN). Poprzednie doniesienia sugerowały, że cena modelu Wi-Fi w USA zacznie się od 350 USD, podczas gdy wersja z łącznością komórkową wystartuje od 400 USD. W każdym razie więcej oficjalnych szczegółów na temat smartwatcha dowiemy się już w ten czwartek. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pixel Watch bez tajemnic. Najnowszy przeciek z Amazonu prezentuje zegarek Google

 0