Sony ma sprawić, że "postradamy rozumy". Już w czwartek?

Sony ma sprawić, że "postradamy rozumy". Już w czwartek?

Dave Jaffe, reżyser dwóch pierwszych części God of War, nie przebiera w słowach, zachęcając graczy do oglądania czwartkowego PlayStation Showcase.

9 września o godz. 22:00 czasu polskiego rozpocznie się prezentacja, podczas której poznamy bliżej najnowsze produkcje tworzone z myślą o PlayStation 5. Sony przygotowało około 40-minutowy pokaz, a w jego ramach najprawdopodobniej parę niespodzianek. Podczas eventu zobaczymy nie tylko już zapowiedziane tytuły, ale także nieogłoszone dotychczas gry. Jedna z zapowiedzi może sprawić, że "postradamy rozumy" - twierdzi Dave Jaffe, reżyser dwóch pierwszych części God of War, obecnie związany z polskim deweloperem Movie Games.

Dave Jaffe twierdzi, że dowiedział się o istnieniu gry na PlayStation 5, której zapowiedź sprawi, że "postradamy rozumy". Czy dojdzie do niej w najbliższy czwartek?

Twórca na swoim kanale na YouTubie przyznał, że nie ma pewności, co Sony planuje na najbliższą prezentację, ale dowiedział się o istnieniu gry, której zapowiedź sprawi, że "postradamy rozumy". Niewykluczone, że Sony ogłosi jej istnienie podczas czwartkowego wydarzenia. Na pewno będzie to jedna z najlepszych okazji ku temu. W internecie można znaleźć spekulacje, według których Japończycy przygotowują się do prezentacji fragmentów rozgrywki z God of War: Ragnarok.

Jaffe zdradził również, że z tego, co mu wiadomo, najnowsza odsłona God of War będzie dużo większa od poprzedniej. Jej ukończenie ma zająć około 40 godzin. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nie są to oficjalne informacje, a jedynie wiedza Jaffe, pozyskana od branżowych znajomych. Na ile są to wiarygodne doniesienia, przekonamy się być może już w tym tygodniu. Jedno jest pewne - wszyscy posiadacze PlayStation 5 powinni zasiąść przed komputerami już w najbliższy czwartek o godz. 22:00. PlayStation Showcase 2021 może przynieść zapowiedzi i informacje, na które czekają od dawna.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony ma sprawić, że "postradamy rozumy". Już w czwartek?

 0