Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą globalną markę gamingową

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą globalną markę gamingową

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsza globalna marka

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są globalne marki gamingowe. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas firm:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą globalną markę gamingową

  Link do ankiety

 

Alienware

Plebiscyt For Gamers 2019

Alienware zostało założone w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych, a firma miała się zajmować rynkiem najwydajniejszych na rynku komputerów PC budowanych pod kątem gier wideo. Nazwy produktów i logo firmy wynikały wprost z zamiłowania do serialu "Z archiwum X". Alienware zostało przejęte przed Della w 2006 roku, a obecnie w ofercie firmy znajdziemy gamingowe laptopy oraz desktopy. Zwykle są to produkty o bardzo mocnych konfiguracjach, i o absolutnie unikalnej stylistyce obudowy. Producent sam projektuje i tworzy swoje obudowy nie odsprzedając ich innym podmiotom, dlatego nabywając produkt Alienware możemy być pewni że będzie to oryginalne i rzadko spotykane. W ofercie znajdziemy też urządzenia peryferyjne dla graczy takie jak myszki, klawiatury czy słuchawki. 

ASUS

Plebiscyt For Gamers 2019

ASUStek został założony w Chinach w 1989 roku. W aktualnym portfolio firmy znajdziemy niemalże wszystko czego gracz potrzebuje. Od komponentów do PC takich jak płyty główne czy karty graficzne, poprzez monitory do gier, urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszki, słuchawki) aż po gamingowe laptopy i gotowe desktopy w mocnych konfiguracjach.

CORSAIR

Plebiscyt For Gamers 2019

CORSAIR to przedsiębiorstwo amerykańskie, założone w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Mimo stosunkowo "młodego wieku" zasłynęła z produkcji bardzo solidnych pamięci RAM, obudów komputerowych, zasilaczy i gotowych układów chłodzenia cieczą. Aktualnie ma jednak w swojej ofercie także całą masę urządzeń peryferyjnych dla graczy takich jak klawiatury, myszki czy słuchawki.

GIGABYTE

Plebiscyt For Gamers 2019

Firma GIGABYTE została założona w 1986 roku na Tajwanie. W ofercie tego producenta znajdziemy przede wszystkim płyty główne oraz karty graficzne. Ostatnimi czasy producent próbuje swoich sił oferując także laptopy. Ponadto GIGABYTE oferuje także urządzenia peryferyjne dla graczy takie jak klawiatury, myszki czy słuchawki.

MSI

Plebiscyt For Gamers 2019

MSI powstało na Tajwanie w 1986 roku. Firma podobnie jak ASUS ma w ofercie wszystko czego gracz zapragnie - od komponentów do PC, poprzez urządzenia peryferyjne aż po gotowe komputery i laptopy dla rasowych graczy.

Predator

Plebiscyt For Gamers 2019

Predator to najnowszy brand w tym zestawieniu, bo w obecnej formie istnieje od bardzo niedawna, bo od 2016 roku. Marka należy do Acera, i ma oferować tylko i wyłącznie sprzęt z najwyższej półki dla graczy. W ofercie znajdują się typowe dla takiej marki produkty, takie jak wydajne desktopy oraz laptopy do gier, monitory do grania, myszki, klawiatury i słuchawki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą globalną markę gamingową

 0