Plebiscyt For Gamers 2019 (do wygrania RTX 2070 SUPER!)

Plebiscyt For Gamers 2019 (do wygrania RTX 2070 SUPER!)

Zaczynasz dzień od przejrzenia aktualności ze świata nowych technologii? Każdy grosz wydajesz na modernizację swojego peceta, śrubując wyniki wydajności w 4K? Premiera nowej karty graficznej sprawia, że rozważasz sprzedaż nerki? :) W takim razie jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu, bo jako specjalista od sprzętu i gier doskonale sprawdzisz się w wyborze najlepszych produktów oraz marek gamingowych. Podobnie jak w poprzednich latach, razem z  PGA, czyli największymi w Polsce targami cyfrowej rozrywki, które startują w tym roku 18 października, przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w formie ankiety składającej się z pytań jednokrotnego wyboru oraz dodatkowej odpowiedzi otwartej.

W jakim celu? Wybrania najlepszych, zdaniem użytkowników, marek i produktów dla graczy! Warto tu odnotować, że przy wyborze kandydatów koncentrowaliśmy się na nowych produktach, wydanych od zeszłorocznej edycji naszego plebiscytu, czyli niekoniecznie już w bieżącym roku. Nasze typy znajdziecie w ankiecie pod tym linkiem. Na koniec jeszcze jedna ważna informacja - naprawdę warto głosować, bo po podliczeniu głosów wybierzemy trzy wypowiedzi z otwartego pytania i nagrodzimy je atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (zapraszamy do przeczytania testu)! Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na dole strony.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Plebiscyt For Gamers 2019

Nagrody za najciekawsze wypowiedzi z otwartego pytania ankiety: 

1. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition

2. Chłodzenie AIO SilentiumPC Navis EVO ARGB 360

3. Słuchawki Genesis Argon 500

Plebiscyt For Gamers 2019

Fundatorem nagród jest:

Plebiscyt For Gamers 2019

  Link do ankiety

 

Regulamin:

Zabawa trwa od 18.09.2019 i potrwa do 06.10.2019 do godz. 23.59.

Jest prowadzona na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Potwierdzeniem udziału jest udzielenie odpowiedzi w ankiecie znajdującej się pod linkiem www.interankiety.pl/i/VENl6MR8.

 2. Jury nagrodzi uczestników, których przesłane prace będą najbardziej kreatywne i będą się wykazywały pomysłowością.

 3. Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 4. Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.

 5. Uczestnikiem zabawy nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.

 6. Zgłoszenie i uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

 7. Zgłoszenie nie może zawierać treści niecenzuralnych, sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich, jak również nie może przedstawiać lub opisywać sytuacji lub zdarzeń, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt.

 8. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 14 dni roboczych od daty jego zakończenia.

 9. Warunkiem udziału w zabawie jest: wypełnienie ankiety z pierwszej strony tego wpisu.

 10. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 24 godzin po ogłoszeniu wyników przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 11. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

 12. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 7 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w zabawie.

 13. Zabawa nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania zabawy bez powiadomienia uczestników.

 15. Organizator zabawy pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia zabawy, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.

 16. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie zapisu, że na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), wyraża zgodę na otrzymywanie od Hardware Storm Piotr Kała, z siedzibą w Zdzieszowicach, przy ul. Góry Św. Anny 3, informacji handlowych drogą elektroniczną.

 17. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.

 18. Udział w ankiecie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019 (do wygrania RTX 2070 SUPER!)

 0