Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą polską markę gamingową

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą polską markę gamingową

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsza polska marka

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są polskie marki gamingowe. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas firm:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą polską markę gamingową

  Link do ankiety

 

Actina

Plebiscyt For Gamers 2019

Actina to polska marka komputerów dla graczy, peryferiów oraz rozwiązań serwerowych. Funkcjonuje na rynku już od 27 lat, a jej właścicielem jest jeden z największych i najbardziej znanych dystrybutorów elektroniki użytkowej ACTION.

California Access

Plebiscyt For Gamers 2019

California Access to polska marka akcesoriów dla graczy. W ofercie znajdziemy klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, gamepady, akcesoria do konsol oraz fotele dla graczy. Oprócz akcesoriów dla graczy w portfolio znajdziemy też produkty dla uprawiających sport (słuchawki, smartbandy) oraz całą gamę peryferiów do PC nie dedykowanych bezpośrednio graczom.

Dream Machines

Plebiscyt For Gamers 2019

Dream Machines to znana polska marka sprzedająca laptopy z najwyższej klasy wydajnościowej. W ostatnim czasie do portfilio firmy dołączyły także wysokiej klasy myszki dla graczy oraz podkładki.

Genesis

Plebiscyt For Gamers 2019

Genesis to polska marka która funkcjonuje na rynku od 7 lat. Ma w swojej ofercie klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, gamepady, akcesoria do konsol oraz fotele dla graczy.

Hyperbook

Plebiscyt For Gamers 2019

Hyperbook jest cenioną polską marką laptopów dla graczy z najwyższej półki wydajnościowej. Największym atutem laptopów Hyperbook jest możliwość dobrania wielu części pod własne potrzeby.

Modecom

Plebiscyt For Gamers 2019

Modecom jest polską marką obudów, myszek, podkładek, klawiatur, słuchawek oraz zasilaczy komputerowych. W ofercie znajdziemy ponadto wiele  urządzeń nie związanych bezpośrednio z komputerami. Marka jest obecna na rynku od 19 lat.

SilentiumPC

Plebiscyt For Gamers 2019

SilentiumPC to bardzo popularna na naszym rynku marka, mająca w swojej ofercie zasilacze, zestawy chłodzenia procesorów, wentylatory, obudowy, a także szeroki wybór akcesoriów gamingowych. Dobry stosunek ceny do jakości to jej znak rozpoznawczy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszą polską markę gamingową

 0