Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze chłodzenie procesora

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze chłodzenie procesora

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze coolery CPU

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są coolery CPU. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze chłodzenie CPU

  Link do ankiety

 

SilentiumPC Grandis 2 XE1436

Plebiscyt For Gamers 2019

To jedno z najpopularniejszych układów chłodzenia CPU w polskich sklepach. W tym wypadku relacja ceny do wydajności jest na bardzo wysokim poziomie, poza tym chłodzenie dobrze wygląda i jest kompatybilne z wieloma podstawkami CPU.

be quiet! Dark Rock 4 PRO BK022

Plebiscyt For Gamers 2019

Jeśli szukacie cichego a zarazem wydajnego chłodzenia, a do tego cenicie sobie elegancki design bez nachalnych diod LED nie możecie przejść obojętnie obok tego dużych rozmiarów coolera.

Thermalright Macho Rev. B

Plebiscyt For Gamers 2019

Macho Rev. B to w zasadzie legenda wśród coolerów CPU, jednakże jest to nadal bardzo wydajne i popularne chłodzenie, koło którego trudno przejść obojętnie.

SilentiumPC Navis Evo ARGB 240

Plebiscyt For Gamers 2019

SIlentiumPC to nie tylko powietrzne coolery, SPC ma w swojej ofercie ciekawe AIO. Naszym wyborem jest Navis EVO ARGB w rozmiarze 240. Jest to wydajne AIO, któe wyposażono w wentylatory z adresowalnymi diodami RGB, które zgodne jest z układami iluminacji czołowych producentów płyt głównych.

Nzxt Kraken X62 v.2

Plebiscyt For Gamers 2019

Kraken X62 v.2 to bardzo wydajne chłodzenie o rozmiarze chłodnicy 280 mm. Powiększona chłodnica o unikalnym kształcie żeberek zapewnia doskonały przepływ powietrza. Ponadto, wyposażono ją w wentylatory o wysokim ciśnieniu statycznym. Moduł chłodzenia NZXT Kraken wyposażono w podświetlony RGB pierścień i logo.

Corsair H100i Platinum

Plebiscyt For Gamers 2019

Corsair H100i Platinum to wydajne i wydajne chłodzenie AIO. Zoptymalizowana termicznie płytka chłodząca i cicha pompka zapewniają bardziej wydajne i mniej słyszalne chłodzenie. Głowicę pompki rozświetla 16 indywidualnie sterowanych diod LED RGB, tworzących oszałamiające efekty świetlne, które możesz dopasować do swojego komputera.

Cooler Master Master MasterLiquid 240

Plebiscyt For Gamers 2019

MasterLiquid 240 to AIO LC wyposażone w niskoprofilową pompkę zbudowaną z dwóch oddzielnych komór przez które przepływa ciecz – pozwala to uzyskać lepsze wyniki niż urządzenia starszego typu wyposażone w 1-komorowe pompki. Za schłodzenie układu odpowiedzialne są dwa wentylatory AirBalance – posiadające zrównoważone parametry przepływu powietrza jak i jego ciśnienia. Wszystko to składa się na zestaw, który zapewni zarówno wysoką wydajność jak i kulturę pracy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze chłodzenie procesora

 0