Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze fotele dla graczy

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze fotele dla graczy

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze fotele dla graczy

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są fotele. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze fotele dla graczy

  Link do ankiety

 

Genesis Nitro 950

Plebiscyt For Gamers 2019

Genesis dostarczył w tym roku ciekawy fotel dedykowany graczom, a mianowicie Nitro 950. Polski producent w przypadku tej konstrukcji postawił na możliwość jak najlepszego dopasowania fotela do własnych potrzeb, dlatego możemy regulować wysokość siedziska, kierunek ustawienia podłokietników 4D (w 4 kierunkach) czy kąta odchylenia oparcia (do 165°). Fotel jest również bardzo trwały, o co dbają metalowy szkielet i podnośnik gazowy klasy 4 oraz wygodny - ergonomiczny kształt, poduszki wypełnione pianką memory foam oraz perforowana ekologiczna skóra zapewniająca wentylację to idealne połączenie. Razem z fotelem dostajemy również dwie poduszki, zagłówkową i lędźwiową, które zapamiętują kształt ciała użytkownika i pozwalają jeszcze lepiej dostosować Nitro 950 do indywidualnych potrzeb. Nie musimy obawiać się również o zniszczenie podłogi, bo Genesis zastosował miękkie kółka pokryte tworzywem sztucznym.

Warrior Chairs Monster RED

Plebiscyt For Gamers 2019

Monster RED od Warrior Chairs to wygodna konstrukcja, której mechanizm pozwala na bujanie się, wychylenie oparcia oraz regulację wysokości siedziska, a mamy też miękkie i wygodne podłokietniki z możliwością regulacji wysokości. Co więcej, fotel wykonany jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej, dzięki czemu jest nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale i trwały, a do tego świetnie wygląda i z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Nie bez znaczenia są również miękkie silikonowe kółka, bezpieczne dla podłogi, dzięki którym zaoszczędzimy na specjalnej macie pod krzesło.

XTHRONE Chronos

Plebiscyt For Gamers 2019

XTHRONE Chronos to fotel, który wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim wyjątkową stylistyką. Mamy bowiem do czynienia z dynamicznym agresywnym designem, podkreślanym przez karbonową fakturę na tylnej części, który przywodzi na myśl samochody wyścigowe. To właśnie od nich zaczerpnięto również pomysł specjalnie wyprofilowanego oparcia, naturalnie podpierającego dolną część pleców oraz zintegrowanego zagłówka. Producent nie zapomniał również o komforcie użytkownika, dlatego możemy zmienić kąt oparcia, wysokość siedziska oraz ustawienia podłokietników w trzech kierunkach. Za stabilność i trwałość konstrukcji odpowiadają zaś stalowa pięcioramienna podstawa i materiały wysokiej jakości, jak niepocąca się i odporna na uszkodzenia skóra ekologiczna, a nylonowe kółka gwarantują, że nasza podłoga wyjdzie bez szwanku nawet z najdłuższych sesji.

Noblechairs EPIC Real Leather

Plebiscyt For Gamers 2019

Noblechairs EPIC Real Leather to pierwsze na świecie gamingowe krzesło z prawdziwej skóry. Jest to opcja dla osób, które nie godzą się na żadne kompromisy w kwestii jakości, bez względu na cenę. To luksusowe krzesło najwyższej klasy, ale producent nie zapomniał o ergonomicznej formie, która zakrzywia się i chroni naturalny kształt pleców. Zimna piankowa tapicerka jest gęstsza niż przeciętnie stosowane przez konkurencję, dzięki czemu jest odporna na zużycie bez utraty nawet uncji komfortu. Tradycyjnie już, design zainspirowany został wnętrzami samochodów sportowych, a każdy model EPIC jest wyposażony w liczne opcje indywidualizacji, dzięki którym możemy usiąść w dowolnej pozycji i pod odpowiednim kątem. Warto dodać, że krzesła posiadają powszechnie uznaną certyfikację DIN EN 1335, brytyjskie przepisy bezpieczeństwa przeciwpożarowego (BS 5852) oraz akredytację BIFMA dla krzeseł biurowych.

Nitro Concepts S300 EX Gaming

Plebiscyt For Gamers 2019

S300 EX Gaming to projekt niemieckich inżynierów z zespołu Nitro Concepts. Fotel ten łączy nowoczesne materiały wysokiej jakości i wykonanie z dbałością o każdy detal. Każdy z foteli Nitro Concepts w zestawie posiada dwie poduszki - pod głowę oraz pod plecy, pozwalające na indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Poza dużą dostępnością kolorów, fotele serii S300 EX dają Ci możliwość dopasowania fotela pod indywidualne preferencje, od wysokość fotela do, przez podłokietniki 4D, po zmianę odległości pomiędzy siedziskiem a oparciem. Producent zadbał też o stylowy wygląd. Boczne elementy fotela S300 EX, logo w kształcie płomienia na  oparciu i poduszce pod głowę, kółka oraz fragmenty pięcioramiennej bazy zdobione są jednym z siedmiu kolorów, w zależności od modelu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze fotele dla graczy

 0