Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze karty graficzne

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze karty graficzne

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze karty graficzne

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są karty graficzne. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze karty graficzne

  Link do ankiety

 

MSI Radeon RX 5700 GAMING X

Plebiscyt For Gamers 2019

Wśród niereferencyjnych Navi wcale nie tak łatwo znaleźć porządną konstrukcję, zatem modele takie jak MSI GAMING X to prawdziwy miód na uszy fanów czerwonego obozu. Elegancki design oraz porządny cooler, zapewniający wysoką kulturę pracy i dobre temperatury rdzenia, a także pamięci oraz sekcji zasilania, to połączenie zasługujące na gorącą rekomendację.

SAPPHIRE PULSE Radeon RX 5700

Plebiscyt For Gamers 2019

Firma SAPPHIRE od lat udowadnia nam, że potrafi robić porządne karty graficzne na układach AMD. Pomijając kilka drobnych wpadek, najczęściej ich akceleratory znajdują się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o jakość wykonania oraz oferowane chłodzenie. Nie inaczej jest w tym przypadku.

GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER GAMING OC 8G

Plebiscyt For Gamers 2019

Bardzo dobry model, oferujący porządny fabryczny układ chłodzenia i dostępny w polskich sklepach w atrakcyjnej cenie. To dobry wybór dla zwolenników zielonej strony mocy, chcących bez wydawania majątku zasmakować się w śledzeniu promieni, które pojawia się w coraz większej liczbie gier.

KFA2 GeForce RTX 2060 SUPER EX (1-Click OC)

Plebiscyt For Gamers 2019

Marka KFA2 postanowiła z impetem wejść na polski rynek, oferując coraz więcej ciekawych produktów w dobrych cenach. Model ten jest jednym z najtańszych klasy GeForce RTX 2060 SUPER, a za sprawą świetnego coolera wręcz deklasuje swoją najbliższą konkurencję w temacie temperatur oraz kultury pracy.

GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8G

Plebiscyt For Gamers 2019

Kolejna konstrukcja firmy GIGABYTE, tym razem z wyższej półki. Akcelerator ten odziedziczył system chłodzący po starszym GeForce RTX 2080 GAMING OC 8G, dzięki czemu na temperatury oraz hałas nie można narzekać. Ponadto warto podkreślić atrakcyjną cenę oraz czteroletnią ochronę gwarancyjną (po rejestracji produktu).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze karty graficzne

 0