Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze myszki klasy premium

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze myszki klasy premium

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze myszki klasy premium

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są myszy klasy premium. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze myszki klasy premium

  Link do ankiety

 

SteelSeries Rival 650

Plebiscyt For Gamers 2019

SteelSeries to producent znany i ceniony na całym świecie, a Rival 650 tylko potwierdza, dlaczego firma cieszy się taką estymą. Mamy tu do czynienia z bezprzewodowym modelem, który powinien spełnić wymagania najbardziej wymagających graczy, oczekujących najlepszych osiągów. Technologia dwóch sensorów TrueMove3+, system ciężarków, świetne przełączniki, a także bezproblemowa łączność przekładają się na bardzo udane sesje gamingowe. Konstrukcja jest bardzo solidna, a zarazem stylowa. Rival 650 to najlepsza bezprzewodowa esportowa mysz na świecie - takie słowa widnieją na pudełku. Odważne stwierdzenie producenta i w sumie… jesteśmy skłonni się z tym zgodzić, bo nowy sprzęt od SteelSeries to Mercedes wśród myszek dla graczy.

Logitech G Pro Wireless

Plebiscyt For Gamers 2019

Logitech G Pro Wireless uznawane jest przez wiele osób za najlepszą gamingową mysz dedykowaną dynamicznym shooterom. Składa się na to kilka czynników. Po pierwsze otrzymujemy tu doskonały sensor HERO o DPI dochodzącym do 16 000, charakteryzujący się śledzeniem ruchu z prędkością ponad 400 IPS bez opóźnień. Po drugie, jest to bezprzewodowa mysz wspierana technologią LIGHTSPEED, która niweluje problemy z opóźnieniem, łącznością i zasilaniem, zapewniając spójną szybkość odświeżania połączenia wynoszącą 1 ms. Po trzecie zaś, Logitech G Pro Wireless to niezwykle lekka, ważąca jedynie 80 gramów konstrukcja. Do tego dochodzi znany i lubiany za ergonomię kształt, wysoka jakość wykonania, podświetlenie RGB i możliwość bezprzewodowego ładowania za pomocą specjalnej podkładki pod mysz. Wady? Tylko wysoka cena.

Razer Viper

Plebiscyt For Gamers 2019

Jeśli jesteśmy już przy ultralekkich myszkach, to nie możemy pominąć Vipera od firmy Razer. Ten gryzoń waży bowiem zaledwie 69 gram, co sprawia, że jest jednym z najlżejszych na rynku i gwarantuje szybsze i bardziej precyzyjne ruchy. Konstrukcja myszki jest oburęczna i zapewnia pewny chwyt, a pod maską umieszczono sensor optyczny Razer 5G o rzeczywistej czułości 16 000 DPI, którego dokładność rozdzielczości wynosi 99,4%. Ponadto, dwa główne przyciski myszy mają autorskie przełączniki opto-mechaniczne Razer, które przesyłają sygnał za pomocą wiązki światła podczerwonego, nie generują zakłóceń, a czas reakcji wynosi zaledwie 0,2 milisekundy. Do tego dochodzi bardzo wygodny profil myszy, niezwykle giętki i elastyczny kabel Speedflex Cable oraz proste i funkcjonalne oprogramowanie Razer Synapse.

Corsair Ironclaw RGB Wireless

Plebiscyt For Gamers 2019

Corsair Ironclaw Wireless to bezprzewodowa wersja znanej i cenionej myszy Corsair Ironclaw. Jej największymi atutami, poza brakiem kabla, są ergonomiczna budowa i szeroki zakres personalizacji. Mysz Ironclaw Wireless można podłączyć kilkoma sposobami - za pomocą niewielkiego odbiornika, przez moduł Bluetooth lub klasycznie, wykorzystując kabel USB. Wszystkie 10 przycisków Ironclaw Wireless jest programowalnych, co pozwala na przypisanie im własnych skomplikowanych makr. Co więcej, urządzenie wspiera podświetlenie RGB, a jego sercem jest optyczny sensor PIXART PMW3391 o wysokiej rozdzielczości 18000 DPI z możliwością regulacji w skokach co 1 DPI. Czujnik ten zapewnia precyzyjne śledzenie ruchów na praktycznie każdej powierzchni. Pochwalić trzeba też trwałą konstrukcję, a co więcej, główne przyciski zostały wyposażone w przełączniki firmy Omron oferujące żywotność rzędu 50 milionów kliknięć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze myszki klasy premium

 0